Longara – moderné veľkoformátové platne

Longara – moderné veľkoformátové platne

Exkluzívna betónová terasová dlažba od spoločnosti Premac ideálna do moderného čistého priestoru.

Platne Longara sú nápadité veľkým formátom 60 × 30 cm a nepravidelne štruktúrovaným bridlicovým povrchom, ktorý je zosilnený výraznou kresbou škár vydláždenej plochy. Sú priam ideálne do súčasných trendových záhrad a terás, kde vďaka svojej jednoduchosti umožňujú vyniknúť architektúre domu a moderne koncipovanému exteriéru. Platne sú mrazuvzdorné, vyžadujú minimálnu údržbu a sú odolné voči posypovým soliam.V ponuke nájdete zaujímavé farebné vyhotovenie v pieskovo béžovej, krémovo grafitovej farbe alebo najnovšom odtieni melír Sahara. Stačí si len vybrať.

Formát: 60 x 30 cm
Množstvo na palete: 48 ks
Povrch: z ušľachtilej drviny
Štruktúra: dvojvrstvová, vibrolisovaná
Hrúbka platne: 5 cm
Hmotnosť: cca 115 kg/m2

Viac informácií o produkte nájdete na www.premac.sk.

Nechajte si poradiť

Neváhajte a pokojne sa obráťte na našich odborných poradcov. Navštívte Premac výstavné plochy v Bratislave, vo Zvolene a v Košiciach, kde sa môžete s výrobkami Premac oboznámiť „naživo“.

Komentáre

Pridaj komentár

Emailová adresa nebude zverejnená, poskytnutá iným osobám ani na ňu nebudeme nič posielať. Je však nutná na prevádzku diskusií. Pozrite si naše podmienky spracovania osobných údajov. Ak sa vám nechce zakaždým zadávať prezývku a email, využite možnosť bezplatnej registrácie.