LAZUROL AQUA DEKOR V 1315

15.10.2018
15.10.2018 (0)
LAZUROL AQUA DEKOR V 1315

Vodouriediteľná tekovrstvá lazúra na drevo. Používá sa na zhotovenie kvalitných lazúrových náterov na drevo, ako sú pergoly, ploty, trámy a to aj vo vnútornom aj vonkajšom prostredí. Pri predpokladanej obmedzenej životnosti (mechanická a chemická záťaž) spojenej s renovačnými nátermi je možné odporučiť aj na nátery drevených terás. Je taktiež vhodná k náterom suchých dekorácií. Lazurol Aqua dekor sa neodporúča na nátery drevených podláh a schodov v interiéroch. 

Perfektne zvýrazňuje kresbu dreva. Lazúra bola špeciálne vyvinutá tak, aby jej vodeodolný povlak dlhodobo odolával poveternostným vplyvom, vrátane UV žiareniu. Predĺžená aplikačná doba dovoľuje pohodlne zhotoviť náter na veľkých drevených dieloch či zložitých konštrukciách.

Pred použitím lazúry je potrebné ju dostatočne rozmiešať. Následne každý povrch je potrebné prebrúsiť brúsnym papierom. Takto upravený podklad je potrebné napenetrovať fungicidným napúšťadlom LAZUROL AQUA NAPÚŠŤADLO.

Napenetrovaný podklad ešte jemne prebrúsime brúsnym papierom. LAZUROL AQUA DEKOR aplikujeme 2x až 3x s časovým odstupom minimálne 6 hodín medzi nátermi.

Farba sa na drevo nanáša štetcom alebo striekaním v 2-3 vrstvách v intervale minimálne 6 hodín medzi nátermi. Farba, ktorá nevsiakla sa zotrie suchým štetcom. 

www.bal.sk

Komentáre

Prepíšte text z obrázku do poľa. Ak nedokážete text rozoznať, kliknite na obrázok.
Prečítajte si
Reklama