Jesenná akcia na keramickú škridlu

image 35741 25 v1

Príjemné bývanie si počas jesene zabezpečíte s keramickou strešnou krytinou Creaton mimoriadne výhodne.

Jeseň je ideálny čas dokončiť hrubú stavbu a nasadiť domu kvalitnú strechu. Vďaka jesennej akcii na kvalitnú pálenú krytinu od nemeckého výrobcu Creaton môžete ušetriť na tom správnom mieste. Vybrané modely prémiovej keramickej krytiny Creaton a osvedčenej betónovej krytiny Euronit kúpite do 15. septembra 2016 mimoriadne výhodne.

Jesenná akcia sa vzťahuje na obľúbené modely veľkoformátovej keramickej strešnej krytiny Creaton: Balance, Rapido, Futura, Domino. Výhodne tiež nakúpite novinku v sortimente – nový model keramickej škridly Maxima, ktorý vyniká svojou všestrannosťou. S novou keramickou strechou si viac nebudete musieť robiť starosti, na funkčné vlastnosti keramických škridiel Creaton poskytuje výrobca záruku 50 rokov.


                                       Model RAPIDO zaručí najmenšiu spotrebu škridiel na štvorcový meter.

V rámci jesennej akcie možno výhodne kúpiť aj betónovú strešnú krytinu Euronit, na ktorej funkčné vlastnosti výrobca ponúka 30 ročnú záruku.

Jesenná akcia prebieha do 15. septembra 2016 v predajniach stavebnín zmluvných partnerov Creaton SEE Slovensko.

www.creaton.sk 

Komentáre

Pridaj komentár

Emailová adresa nebude zverejnená, poskytnutá iným osobám ani na ňu nebudeme nič posielať. Je však nutná na prevádzku diskusií. Pozrite si naše podmienky spracovania osobných údajov. Ak sa vám nechce zakaždým zadávať prezývku a email, využite možnosť bezplatnej registrácie.