Kvalitná strecha mimoriadne výhodne

image 39328 25 v1

Kvalitnú keramickú a betónovú škridlu značky Creaton kúpite mimoriadne výhodne. Jarná akcia na novú strechu prebieha až do konca marca na predajniach vybraných stavebnín.

Využite jarnú akciu na kvalitnú strešnú krytinu. Obľúbené modely keramickej strešnej krytiny CREATON: Balance, Rapido, Futura a Domino získate do 31. marca 2017 za zvýhodnené jarné ceny. Poistite si kvalitu a funkčnosť svojej strechy. Vyberte si keramickú škridlu Creaton so zárukou až 50 rokov na jej funkčné vlastnosti.

Jarná akcia sa vzťahuje aj na osvedčenú betónovú strešnú krytinu Creaton, na ktorej funkčné vlastnosti betónovej poskytuje výrobca 30-ročnú záruku.

Keramickú a betónovú strešnú krytinu kúpite výhodne do 31. marca 2017 na predajniach stavebnín zmluvných partnerov Creaton SEE Slovensko.

www.creaton.sk 

Komentáre

Pridaj komentár

Emailová adresa nebude zverejnená, poskytnutá iným osobám ani na ňu nebudeme nič posielať. Je však nutná na prevádzku diskusií. Pozrite si naše podmienky spracovania osobných údajov. Ak sa vám nechce zakaždým zadávať prezývku a email, využite možnosť bezplatnej registrácie.