Nissan Navara N-Guard

Nissan Navara N-Guard

Robustná a štýlová špeciálna verzia oceňovaného pick-upu spoločnosti Nissan, ktorá je práve v predaji.

Navara je všestranný pick-up do každého terénu, ktorý je ideálny na tvrdú prácu cez týždeň i na dobrodružný víkend v divočine. V špeciálnej verzii N-Guard je vďaka zmodernizovanému dizajnu a vyššej štandardnej výbave ešte príťažlivejší.

V súlade s najvyššou úrovňou výbavy Tekna majú maska, rámčeky hmlových svetiel, kryty zrkadiel, kľučky na dverách a zadný nárazník čiernu povrchovú úpravu. Boli pridané zladené bočné schodíky a strešné nosiče spolu s unikátnymi čiernymi 18-palcovými diskami kolies z ľahkých zliatin. Maska svetlometov je tmavšia a štandardná výbava obsahuje elektricky ovládané tónované strešné okno.

Zákazníci si Navara N-Guard môžu objednať v troch farbách exteriéru – šedá a čierna metalíza a biela Pearl. Všetko zakončujú jedinečné nálepky na spodnej časti dverí, ktoré siahajú až na korbu za zadné kolesá.

Vnútri sa sofistikovanosť a rafinovanosť neobmedzuje na kožené sedadlá v novom dizajne. Spodné a zadné segmenty majú nový tmavosivý a žltý dizajn doplnený dvojitým žltým prešívaním. Tento prvok sa objavuje i na úprave dverí a na nových jedinečných velúrových rohožiach, ktoré majú rovnaký geometrický dizajn, aký je na vonkajších nálepkách.

Predné a zadné parkovacie senzory a ostrekovače svetlometov sú súčasťou štandardnej výbavy. Tieto prvky boli doposiaľ k dispozícii iba ako voliteľná výbava. Na zozname voliteľných prvkov zostáva uzávierka predného diferenciálu, ktorá spolupracuje s uzávierkou zadného diferenciálu, ktorá je štandardnou súčasťou výbavy modelu Navara, aby poskytovala vyššiu trakciu na každom type povrchu.

Nové prvky modelu N-Guard dopĺňajú súčasnú súpravu pokročilých technológií modelu Navara. Štandardná výbava zahŕňa asistent rozjazdu do kopca, asistent zjazdu z kopca, inteligentné núdzové brzdenie a inteligentný panoramatický kamerový parkovací systém. Rovnako ako každé ľahké úžitkové vozidlo Nissan má i Navara N-Guard záruku na 5 rokov / 160 000 km, čo z nej robí jednotku vo svojom segmente.

Názov a „robustný a štýlový“ prístup modelu Nissan Navara N-Guard bol prevzatý z konceptu Nissan EnGuard, ktorý bolo možné prvýkrát vidieť na veľtrhu Hannover Motor Show 2016.

Model Navara, ktorý predtým vyhral medzinárodnú cenu pre pick-upy, je celosvetovo najpopulárnejším pick-upom spoločnosti Nissan. Vyrába sa v továrňach v Španielsku, Číne, Mexiku, Thajsku a od júla 2018 i v Argentíne.

www.nissan-europe.com

ZDROJ PR článok spoločnosti Nissan Sales CEE Kft 

Emailová adresa nebude zverejnená, poskytnutá iným osobám a nebudeme na ňu nič posielať. Je však nutná na prevádzku diskusií. Pozrite si naše podmienky spracovania osobných údajov.

Ak sa vám nechce zakaždým zadávať meno a email, využite možnosť prihlásiť sa.

Kde sa diskutuje