Nissan Navara N-Guard

Nissan Navara N-Guard

Robustná a štýlová špeciálna verzia oceňovaného pick-upu spoločnosti Nissan, ktorá je práve v predaji.

Navara je všestranný pick-up do každého terénu, ktorý je ideálny na tvrdú prácu cez týždeň i na dobrodružný víkend v divočine. V špeciálnej verzii N-Guard je vďaka zmodernizovanému dizajnu a vyššej štandardnej výbave ešte príťažlivejší.

V súlade s najvyššou úrovňou výbavy Tekna majú maska, rámčeky hmlových svetiel, kryty zrkadiel, kľučky na dverách a zadný nárazník čiernu povrchovú úpravu. Boli pridané zladené bočné schodíky a strešné nosiče spolu s unikátnymi čiernymi 18-palcovými diskami kolies z ľahkých zliatin. Maska svetlometov je tmavšia a štandardná výbava obsahuje elektricky ovládané tónované strešné okno.

Zákazníci si Navara N-Guard môžu objednať v troch farbách exteriéru – šedá a čierna metalíza a biela Pearl. Všetko zakončujú jedinečné nálepky na spodnej časti dverí, ktoré siahajú až na korbu za zadné kolesá.

Vnútri sa sofistikovanosť a rafinovanosť neobmedzuje na kožené sedadlá v novom dizajne. Spodné a zadné segmenty majú nový tmavosivý a žltý dizajn doplnený dvojitým žltým prešívaním. Tento prvok sa objavuje i na úprave dverí a na nových jedinečných velúrových rohožiach, ktoré majú rovnaký geometrický dizajn, aký je na vonkajších nálepkách.

Predné a zadné parkovacie senzory a ostrekovače svetlometov sú súčasťou štandardnej výbavy. Tieto prvky boli doposiaľ k dispozícii iba ako voliteľná výbava. Na zozname voliteľných prvkov zostáva uzávierka predného diferenciálu, ktorá spolupracuje s uzávierkou zadného diferenciálu, ktorá je štandardnou súčasťou výbavy modelu Navara, aby poskytovala vyššiu trakciu na každom type povrchu.

Nové prvky modelu N-Guard dopĺňajú súčasnú súpravu pokročilých technológií modelu Navara. Štandardná výbava zahŕňa asistent rozjazdu do kopca, asistent zjazdu z kopca, inteligentné núdzové brzdenie a inteligentný panoramatický kamerový parkovací systém. Rovnako ako každé ľahké úžitkové vozidlo Nissan má i Navara N-Guard záruku na 5 rokov / 160 000 km, čo z nej robí jednotku vo svojom segmente.

Názov a „robustný a štýlový“ prístup modelu Nissan Navara N-Guard bol prevzatý z konceptu Nissan EnGuard, ktorý bolo možné prvýkrát vidieť na veľtrhu Hannover Motor Show 2016.

Model Navara, ktorý predtým vyhral medzinárodnú cenu pre pick-upy, je celosvetovo najpopulárnejším pick-upom spoločnosti Nissan. Vyrába sa v továrňach v Španielsku, Číne, Mexiku, Thajsku a od júla 2018 i v Argentíne.

www.nissan-europe.com

ZDROJ PR článok spoločnosti Nissan Sales CEE Kft 

Komentáre

Pridaj komentár

Emailová adresa nebude zverejnená, poskytnutá iným osobám ani na ňu nebudeme nič posielať. Je však nutná na prevádzku diskusií. Pozrite si naše podmienky spracovania osobných údajov. Ak sa vám nechce zakaždým zadávať prezývku a email, využite možnosť bezplatnej registrácie.