Kvalita je teraz dostupná pre každého

Kvalita je teraz dostupná pre každého

Medzinárodný koncern Lindab je najväčším výrobcom odkvapových systémov v Škandinávii. Dnes odkvapový systém Lindab Rainline spoľahlivo slúži miliónom zákazníkov po celej Európe a je osvedčený a vyskúšaný na strechách v rôznom prostredí, v oblastiach s veľkým množstvom snehu a silnými mrazmi a rovnako tak aj v krajinách, kde je veľmi teplo a veľa dní slnečného svitu.

Prvé odkvapy Lindab Rainline uzreli svetlo sveta už v roku 1959, keď pán Lage Lindh založil spoločnosť v švédskom mestečku Grevie a odkvapový systém bol nosným produktom jeho podnikania. Dlhodobé skúsenosti a úzka spolupráca so špičkovými odborníkmi a koncovými užívateľmi umožňovala neustále vyvíjať nové a lepšie riešenia, vďaka ktorým je dnes odkvapový systém Lindab Rainline lídrom v kvalite a funkčnosti medzi odkvapmi.

Odkvapový systém svetovej kvality je teraz ešte lacnejší. Natrvalo znižujeme ceny zvodov a žľabov o 20% v piatich atraktívnych farbách.

Výhody odkvapového systému Lindab Rainline

• V ponuke viac ako 40 komponentov
• Vyrobený z kvalitnej švédskej ocele hrúbky 0,6 mm
• Špičková povrchová úprava Lindab Elite
• 30 ročná písomná záruka

Viac o odkvapovom systéme na www.stresnysystem.sk.

Komentáre

Pridaj komentár

Emailová adresa nebude zverejnená, poskytnutá iným osobám ani na ňu nebudeme nič posielať. Je však nutná na prevádzku diskusií. Pozrite si naše podmienky spracovania osobných údajov. Ak sa vám nechce zakaždým zadávať prezývku a email, využite možnosť bezplatnej registrácie.