KMB Sendwix – šikovné riešenie detailu...
Galéria (5)

KMB Sendwix – šikovné riešenie detailu…

Obľúbenosť vápennopieskového muriva v posledných rokoch u nás stúpa. Medzi hlavné dôvody patrí kombinácia vysokej objemovej hmotnosti blokov, mimoriadnej pevnosti a vynikajúcich akustických a akumulačných vlastností muriva a zároveň výborných tepelnoizolačných vlastností systému KMB Sendwix. To všetko dopĺňa tiež cenová dostupnosť tohto prémiového systému stavebného materiálu.

Galéria

14DF-LDE_a_7DF-LDE_fragment_steny_v4b
Final-šedé
kvader
Km beta sendwix - obr-članku

Šikovné riešenie detailu znamená, že na väčšine murovacích prvkov KMB Sendwix sú z vonkajšej strany vyznačené vodiace linky, vďaka ktorým je možné veľmi ľahko kontrolovať správnosť prevedenia prác a  kvalitu murovania. Tieto linky na seba nadväzujú v celej zvislej línii muriva a určujú tiež väzbu jednotlivých blokov. Ďalšou výhodou týchto liniek je znázornenie polohy vnútorných elektrokanálikov, ktoré sa využívajú na vedenie elektroinštalácií s minimálnou potrebou rezania zvislých drážok.

Viac informácií na www.sendwix.sk 

ZDROJ PR článok spoločnosti KM BETA, spol. s r. o.

Emailová adresa nebude zverejnená, poskytnutá iným osobám a nebudeme na ňu nič posielať. Je však nutná na prevádzku diskusií. Pozrite si naše podmienky spracovania osobných údajov.

Ak sa vám nechce zakaždým zadávať meno a email, využite možnosť prihlásiť sa.

Kde sa diskutuje