Klik TV pre televízory má ďalšiu podobu: USB kľúč za 49 eur

image 19189 25 v1

Video služba Klik TV, ktorá v minulých týždňoch spustila predaj set-top-boxov pre televízory, rozšírila ponuku o nové zariadenie v tvare USB kľúča.

Nový model sa pripojí k televízoru cez HDMI. Obsahuje aj SD slot a USB vstup na prehrávanie vášho multimediálneho obsahu. K internetu pripojíte Klik Mini D1, ako ho prevádzkovateľ nazýva, prostredníctvom Wi-Fi.

Prídavné zariadenie sa v e-shope prevádzkovateľa predáva za 49 eur. V cene obsahuje predplatné služby Klik TV paušál na mesiac zadarmo, potom za 4,90 eura mesačne. Balík je bez viazanosti.

Spomínaný paušál obsahuje filmotéku s dvoma tisíckami filmových titulov, nahrávanie 25 televíznych staníc, prehrávanie vlastného obsahu z USB, trailery filmov a videoportál YouTube. Bez zaplateného predplatného funguje na boxe iba prehrávanie vlastného obsahu z USB.

Klik Mini D1

Na trhu je od novembra dostupné aj zariadenie Klik TV, ktoré stojí 99 eur a ponúka Klik TV paušál na pol roka v cene.

Komentáre

Pridaj komentár

Emailová adresa nebude zverejnená, poskytnutá iným osobám ani na ňu nebudeme nič posielať. Je však nutná na prevádzku diskusií. Pozrite si naše podmienky spracovania osobných údajov. Ak sa vám nechce zakaždým zadávať prezývku a email, využite možnosť bezplatnej registrácie.