Júnový Môj dom už v predaji s darčekom zadarmo

image 21978 25 v1

Najnovšie číslo časopisu Môj dom je opäť plné inšpirácií a praktických informácií na zveľadenie interiéru či záhrady, ale aj na stavbu domu. Nájdete ho na stánkoch a v hypermarketoch od 4. marca. 

V najnovšom Mojom dome nájdete hromadu nápadov, ako zariadiť izbičku pre vaše ratolesti – od batolivých drobcov až po tých, s ktorými „plieska puberta“. Inšpirovať sa môžete aj návštevami v naozaj vydarených domoch a bytoch, ktoré nenechajú ľahostajnými milovníkov klasiky ani zástancov modernej elegancie. Samozrejme, nechýbajú praktické tipy do záhrady a rady odborníkov, ktoré vám pomôžu správne sa rozhodnúť pri stavbe domu.

Darček zadarmo ■ Staršie číslo časopisu Urob si sám

V najnovšom Mojom dome nájdete:

Mramor má rád drevo

Zlaďte svoj interiér v duchu najnovších trendov  – Môj dm vám pomôže s výberom zariadenia aj doplnkov. 

Mestský dom s vidieckou dušou

Tento mesiac vás zavedieme do centra starobylých Brúgg. V jednom z historických domov tu noví majitelia vytvorili pôvabnú zmes štýlov – vďaka jednoduchému modernému zariadeniu a prostej farebnosti vynikli romantické priestory a ich atmosféra. 

Kováčova kobyla, ktorá neostala bosá

Malý byt tesne pod strechou sa pod vedením mladej šikovnej dizajnérky zmenil na moderné pohodlné bývanie pre dvoch dospelých, dieťa, psa a mačku.

Malé detské svety

Ako zariadiť interiér pre „malých ľudí“? Tak, aby ste nebrzdili ich veľkú fantáziu! Ako na to, sa môžete inšpirovať na stránkach júnového Môjho domu.

Šikovná debnička na uloženie hračiek

S naším návodom ju zvládnu vyrobiť aj menej zruční rodičia – za chvíľu a za pár centov . 

Domčúriky plné smiechu

Táto detská izba „dostala“ nášho fotografa aj celú redakciu – všetkým nám bolo tak trochu ľúto, že už nie sme malí a nemôžeme sa tu chvíľu pohrať…

Izba, ktorá porastie s deťmi

Tento mesiac navrhli hneď dvaja dizajnéri hneď dve detské izby  – od prvej, pre dve malé deti, sa očakávalo, že zvládne plniť meniace sa nároky, od druhej, pre násťročnú slečnu, sa žiadala najmä originalita a súkromie.

Lisabonské cestovanie v čase

V byte v centre Lisabonu sa stretli pôvodné prvky budovy z 19. storočia so súčasným aj moderným nábytkom a dizajnovou klasikou. Vznikla tak originálna zmes dnešného komfortu a starosvetského luxusu.

Plocha s dvomi P – praktická a pekná

Čo sa hodí na stenu za pracovnou doskou kuchynskej linky? Zladené panely, grafické motívy, alebo dokonca okno? A čo odolá aj teplu z plynových horákov? Inšpirácie nájdete v najnovšom čísle Môjho domu.  

Sušička bielizne áno alebo nie?

Tento mesiac vám v Mojom dome pomôžeme zvážiť výhody aj nevýhody tohto domáceho pomocníka, a samozrejme, ponúkame aj stručný prehľad trhu s parametrami a cenami.

10 najkrajšie kvitnúcich trvaliek

Farbami, vôňami, tvarmi, premenlivosťou a predovšetkým vkusom. Tým všetkým by mal disponovať kvetinový záhon. Pomôžeme vám ho zostaviť tak, aby v ňom zažiarili aj tie najkrajšie kvitnúce trvalky.

Otestovali sme grily na drevené uhlie

Mnohé z nich zvládnu viac, než by laik očakával. Otestovali sme ich možnosti aj technické vychytávky, a vybrali z nich tej najšikovnejší aj ten s najlepším pomerom ceny a „výkonu“.

Exteriérová oáza

Vybrali sme pre vás štýlový nábytok aj praktické doplnky, ktorými môžete doviesť svoju terasu či balkón k dokonalosti.

V hlavnej úlohe pivónie

Tieto čarokrásne kvety dokážu zažiariť nielen v záhrade – prineste si ich do interiéru v originálnom aranžmáne. Návod nájdete na stránkach júlového Môjho domu. 

Vyhrejte si bazén slnkom

Ak si chcete predĺžiť kúpaciu sezónu, riešením môže byť solárny ohrev vody v bazéne. Aký systém zvoliť pre malý, a aký pre väčší bazén, aj podľa čoho vyberať, sa dozviete v najnovšom čísle časopisu Môj dom. 

V snehobielej ulite

Dom – ulita dôsledne chráni súkromie svojich obyvateľov aj na malom pozemku v husto zastavanej prímestskej štvrti, zážitkom je aj prekvapivé striedanie interiéru s exteriérovými priestormi. V júlovom Mojom dome môžete nazrieť aj do zákutí tejto neobyčajnej stavby. 

Natrieť či nenatrieť?

Ak sa vám páči drevená fasáda, mali by ste si nielen vybrať vhodné drevo či typ fasády, ale sa aj rozhodnúť, či ju natriete alebo nie. Dôvody sú estetické aj praktické – čo všetko zvážiť, vám poradia odborníci na stránkach najnovšieho Môjho domu.

Predplatné časopisu Môj dom

Ukážka z časopisu:

 

Komentáre

Pridaj komentár

Emailová adresa nebude zverejnená, poskytnutá iným osobám ani na ňu nebudeme nič posielať. Je však nutná na prevádzku diskusií. Pozrite si naše podmienky spracovania osobných údajov. Ak sa vám nechce zakaždým zadávať prezývku a email, využite možnosť bezplatnej registrácie.