stavebný preklad
Galéria (6) Zdroj: Heluz

Spoločnosť HELUZ pomáha stavebníkom v súčasnej ťažkej situácii

Súčasná neľahká situácia vyvolaná pandémiou koronavírusu, konkrétne obmedzenie pohybu osôb, odchod zahraničných robotníkov a spomalenie administratívy súvisiacej so stavebným konaním sa negatívne prejavila aj u mnohých stavebníkov rodinných domov, ktorí svoje stavby už začali alebo ktorí sa v týchto týždňoch chystali svoju stavbu začať.

Galéria

stavebný preklad
stavebný preklad
stavebný preklad
stavebný preklad
stavebný preklad

S pochopením pre tieto nepredvídateľné okolnosti sa rozhodla spoločnosť HELUZ svoju každoročnú Jarnú akciu v tomto roku mimoriadne predĺžiť. V jej rámci tak majú stavebníci o celý mesiac viac na registráciu (15. mája 2020), ako aj na vývoz muriva HELUZ FAMILY alebo HELUZ FAMILY 2in1, za ktorý môžu získať nosné žalúziové a roletové preklady za 1 €/ks (s kauciou až do 31. júla 2020).

„Minimálnou úsporou je pre stavebníkov okolo 120 € za najkratší roletový a žalúziový preklad, ale mnohým stavebníkom spoločnosť HELUZ touto akciou už prispela rádovo v tisícoch eur. Berieme to ako našu formu podpory slovenského stavebníctva v komplikovanej dobe, pretože ušetrené prostriedky môže stavebník využiť na iné účely v ďalších fázach stavby bez toho, aby musel obetovať budúci komfort bývania,“ vysvetľuje obchodný riaditeľ spoločnosti HELUZ.

stavebný preklad
Zdroj: Heluz

Jarná akcia HELUZ 2020 je určená pre koncových zákazníkov (fyzické osoby), ktorí si objednajú stavebný materiál HELUZ pre hrubú stavbu vlastného rodinného domu na Slovensku a odoberú ho v stanovenom termíne. Podmienkou účasti je registrácia predĺžená do 15. mája 2020, spracovanie Výkazu výmer podľa projektovej dokumentácie a odobratie stavebného materiálu od spoločnosti HELUZ. Za každých ucelených 15 paliet obvodového muriva HELUZ FAMILY alebo HELUZ FAMILY 2in1 má zákazník nárok na jeden nosný žalúziový a roletový preklad HELUZ za 1 €/ks vrátane DPH.

Podmienky pre získanie akciovej ponuky www.heluz.sk/akcie.

ZDROJ + FOTO: HELUZ

Emailová adresa nebude zverejnená, poskytnutá iným osobám a nebudeme na ňu nič posielať. Je však nutná na prevádzku diskusií. Pozrite si naše podmienky spracovania osobných údajov.

Ak sa vám nechce zakaždým zadávať meno a email, využite možnosť prihlásiť sa.

Kde sa diskutuje