Hobby magazín Postav dom, zasaď strom 7/2014

Hobby magazín Postav dom, zasaď strom 7/2014

S ovocinárom Mariánom Komžíkom sa pustíme do strihu jadrovín. S Dankou Tóthovou, lektorkou kreatívnych kurzov, vyrobíme dekoratívny jarný záves z keramickej hmoty. Chovateľ Juraj Ruža vám predstaví štvornohého miláčika - patterdale teriéra.

S odborníčkou zo Strednej odbornej školy záhradníckej v Malinove  sa postaráme o čínsku  ružu. Bylinkárka Anka Kopáčová vás pozve na šípkový čaj. Anka Zimová, lektorka patchwork kurzov,  ušije praktickú zásterku  – osušku  pre bábätko. 

Hobby magazín Postav dom, zasaď strom vysiela RTVS v premiére na Jednotke každú sobotu o 17:25. Moderátori relácie sú Kristína Farkašová, Michaela Majerníková a Marcel Ochránek.

Postav dom, zasaď strom

Magazín pre všetkých, ktorí sa radi púšťajú do budovania a prerábania, ale tiež pre tých, ktorí si všeličo vyrobia sami, doma či na záhrade. Relácia predstavuje rôzne zaujímavé, kreatívne a nenáročné koníčky, ktoré dokážu ľuďom vyplniť zmysluplne voľný čas a zároveň v rodinách vyčariť atmosféru pohody a radosti.

Emailová adresa nebude zverejnená, poskytnutá iným osobám a nebudeme na ňu nič posielať. Je však nutná na prevádzku diskusií. Pozrite si naše podmienky spracovania osobných údajov.

Ak sa vám nechce zakaždým zadávať meno a email, využite možnosť prihlásiť sa.