Hľadáte štýlové murované ploty? Nechajte sa inšpirovať

Semmelrock bellamonte mur vapencova melirovana
Zdroj: Semmelrock

Vkročte do sveta inšpiratívnych realizácií s dlažbami, platňami, plotovými systémami a ďalšími doplnkami v novom katalógu produktov spoločnosti Semmelrock s názvom Inšpirácie pre krajšie mesto, obec, záhradu 2021. Aj tento rok v ňom nájdete viacero noviniek, ktoré Vám určite zamotajú hlavu pri výbere toho najvhodnejšieho riešenia pre Vašu terasu, záhradu či oplotenie.

Objavte napríklad nové a moderne pôsobiace melírované prevedenie múru Bellamonte vo vápencovom odtieni. Plotovému systému dodáva moderný charakter a štýl, ktorý priláka pohľady každého okoloidúceho. Spolu s elegantnými podlhovastými formátmi prvkov a sviežim štruktúrovaným povrchom, pripomína Bellamonte vzhľad prírodného kameňa. Rôzne formáty jednotlivých prvkov umožňujú vytvárať jedinečné riešenia, nech už sa rozhodnete pre plný múr alebo využijete stĺpiky a plotovú výplň.

Semmelrock Bellamonte mur medova melirovana
Kto má rád tradičnejší vzhľad, môže zvoliť aj obľúbenú medovú melírovanú farbu múru Bellamonte. | Zdroj: Semmelrock

Vybrali ste si, ale nie ste si istí, či je plotový systém alebo dlažba vhodná pre váš projekt? Radi vám poradíme a s bezplatnou službou grafického návrhu plochy prenesieme váš sen na papier. Vyžiadajte si návrh cez kontaktný formulár na našej web stránke www.semmelrock.sk.

Zdroj: Semmelrock