Premac Moodul plot
Galéria (15) Zdroj: Premac

Ploty pre každý dom

Dobrých susedov vraj robia dobré ploty. Plot však nemusí zabezpečovať len väčšiu či menšiu ochranu súkromia, ale môže mať aj estetickú hodnotu.

Každý je jedinečný. A taká je aj záhrada, ktorá je odrazom vkusu jednotlivca. Našťastie dnes existuje množstvo riešení, vďaka ktorým nemusíte klásť svojej fantázii žiadne hranice. A to nielen pokiaľ ide o ploty. Je pritom úplne jedno, či milujete funkcionalistický dizajn a jednoduché línie, alebo ste, naopak, fanúšikom rustikálneho štýlu. Moderné či štýlové betónové ploty naplnia predstavy všetkých bez výnimky.

Plot
Obojstranná povrchová úprava plota Maclit® je vytvorená štiepaním betónu, ktorý mu dodáva jedinečný prírodný žulový vzhľad. | Zdroj: Premac

Napriek tomu, že ide o betónové prvky, ich povrch pôsobí veľmi prirodzene a verne, a to vďaka rozličným technikám ich úpravy. Napríklad štiepaním betónu sa podarilo dodať plotovým tvárniciam Maclit® jedinečný vzhľad prírodnej žuly. Plot vytvorený z týchto tvárnic tak v záhrade pôsobí prirodzeným dojmom. Technika brokovania, ktorá je použitá na betónových tvárniciach City®flair, dodáva záhrade zase punc exkluzivity. Ak túžite po závane vidieka, potom sú pre vás ako stvorené tvárnice Granublok® s otĺkaným povrchom.

Záhradná lavička z tehál
Záhradná lavička vytvorená z modulárneho dizajnového systému Moodul. | Zdroj: Premac
Kvetináč z tehál
Plotový systém Moodul umožňuje vytvárať aj ďalšie záhradné prvky, ako napríklad kvetináče. | Zdroj: Premac

Čisté línie a jednoduchý tvar

Posledné roky prajú čistým líniám a jednoduchým tvarom. Presne taký je plot Moodul, novinka v sortimente spoločnosti Premac. Jeho hladký betónový povrch jednoducho zladíte s každou modernou stavbou. Pritom nejde len o inovatívny modulárny systém s nadčasovým vzhľadom. Moodul ide ešte o krok ďalej. Dokážete ním vytvoriť tak deliacu stenu, ako aj originálne záhradné doplnky – či už lavicu, alebo štýlový kvetinový box. Tvarovky sú dostupné v čiernom a sivom odtieni, čo im dodáva jednotný vzhľad a stará sa o ich vzájomnú symbiózu.

Ak chcete mať len tých najlepších susedov, potom vyberajte z betónových plotových systémov od spoločnosti Premac.

Viac na www.premac.sk

Galéria

Premac Moodul plot
Kvetináč z tehál
Plot z tehál
Plot
Plot s brokovaním
Otĺkaný povrch
Záhradná lavička z tehál
Deliaca stena

Zdroj: PR článok Premac

Emailová adresa nebude zverejnená, poskytnutá iným osobám a nebudeme na ňu nič posielať. Je však nutná na prevádzku diskusií. Pozrite si naše podmienky spracovania osobných údajov.

Ak sa vám nechce zakaždým zadávať meno a email, využite možnosť prihlásiť sa.

Kde sa diskutuje