Elektrické podlahové vykurovanie ľahko a rýchlo

image 40342 25 v1

Ideálny vykurovací systém je systém s maximálnym povrchom, umožňujúcim rovnomerné rozloženie tepla pri nízkej povrchovej teplote vykurovacieho telesa. Aj u nás sa preto stávajú veľkoplošné podlahové systémy stále obľúbenejšími.

Dokážu aj pri nízkom plošnom príkone vyhriať miestnosť na požadovanú teplotu, ich charakteristickým rysom je aj dokonalejšie rozloženie teplôt v miestnosti, vyššia vlhkosť vzduchu a nižšia prašnosť prostredia. Navyše nijako nenarušuje interiér.

Možno budete prekvapení, ale položenie elektrickej vykurovacej fólie ECOFILM sa dá urobiť aj svojpomocne a to s použitím sád ECOFILM Set. Fólie ECOFILM sú veľmi tenké a používajú sa pod plávajúce drevené alebo laminátové podlahy, v kombinácii s doskami HEAT-PAK tiež pod koberce. Sadami sa dá pokryť celá podlahová plocha, alebo iba jej časť – napr. pred sedacou súpravou alebo kuchynskou linkou. Inštalácia je ľahká a nevyžaduje žiadny zásah do stavebnej konštrukcie podlahy. Fólie ECOFILM v prevedení ECOFILM Set sa dodávajú v šírkach 60 cm alebo 100 cm a plošných príkonoch 60 alebo 80 W/m2. Na stránkach firmy Fenix Slovensko nájdete nielen podrobný návod k inštalácii, ale tiež video s detailným realizačným postupom vrátane toho, ako si vymerať počet a šírku fólie pre váš interiér.

Ďalšie podrobnosti o elektrickom podlahovom vykurovaní nájdete na www.fenix.sk.

Komentáre

Pridaj komentár

Emailová adresa nebude zverejnená, poskytnutá iným osobám ani na ňu nebudeme nič posielať. Je však nutná na prevádzku diskusií. Pozrite si naše podmienky spracovania osobných údajov. Ak sa vám nechce zakaždým zadávať prezývku a email, využite možnosť bezplatnej registrácie.