Otvaranie na odtlačok prsta
Galéria (7) Zdroj: Internorm

V Internorm dizajnéri dverí si navrhnete vchodové dvere podľa vašich predstáv

Dvere s nezvyčajným dizajnom sú veľmi obľúbené a trendy. Každé Internorm vchodové dvere sú unikát, pretože sú vyrábané presne na mieru a podľa požiadaviek zákazníka.

Galéria

Otvaranie na odtlačok prsta
Hliníkové vchodové dvere hrdza
Hliníkové vchodové dvere drevo
Hliníkové vchodové dvere beton
Hliníkové vchodové dvere ocel
kombinácia tmavého rámu čierneho madla

Internorm ponúka päť hliníkových systémov dverí a dva drevo – hliníkové systémy s nespočetnými modelmi vyhotovenia. Vďaka vylepšenému programu Internorm – dizajnér dverí je možné si v pohodlí domova kombinovať vysnívané vchodové dvere presne podľa predstáv.

Hliníkové vchodové dvere hrdza
Internorm hliníkové vchodové dvere AT410 imitácia hrdze s plošne lícujúcim svetlíkom. | Zdroj: Internorm

 

Aktuálnym trendom sú povrchy dverí ako imitácia betónu, ale aj dvere s keramickým povrchom vo vzhľade imitácie hrdze, ocele a kameňa. Novinkou je vonkajší povrch dverí vo vzhľade starého dreva – Altholzoptik. Možnosťou je aj kompletné omietnutie do muriva, kedy rám takmer úplne zmizne.

kombinácia tmavého rámu čierneho madla
AT410 perfektná kombinácia tmavého rámu čierneho madla a vonkajšieho porvrchu vo vzhľade starého dreva Altholoptik. | Zdroj: Internorm

Vchodové dvere ponúkajú sériovo vďaka viacbodovému uzamykaniu vysokú bezpečnosť už v štandarde a je možné ich vyhotoviť individuálne až do bezpečnostnej triedy RC2. Okrem toho ponúkajú množstvo doplnkov: systémy vstupu od odtlačku prsta až po Keypad – ovládanie pomocou klávesnice, čím zvyšujú komfort a bezpečnosť. Nový integrovaný systém odtlačku prsta, môže byť lícujúco integrovaný do kľučky alebo ozdobného prvku. Internorm rozširuje svoju ponuku kľučiek a madiel v čiernom vyhotovení pre vchodové dvere. S LED osvetlením v zapustenom madle alebo v oblasti prahu, je možné vsadiť priamo cielene do vchodových dverí svetelné akcenty. Internorm – LED osvetlenie môže byť vybavené stmievacím čidlom, ktoré automaticky zapne svetlo po zotmení. Taktiež je možné napojenie na senzor pohybu. Ako ďalší doplnok budúcnosti ponúka zabudovanie zrkadla z interiérovej strany dverí, ktoré je plošne zalícované. 

Viac informácií na www.internorm-okna.sk

Zdroj: Internorm

Emailová adresa nebude zverejnená, poskytnutá iným osobám a nebudeme na ňu nič posielať. Je však nutná na prevádzku diskusií. Pozrite si naše podmienky spracovania osobných údajov.

Ak sa vám nechce zakaždým zadávať meno a email, využite možnosť prihlásiť sa.

Kde sa diskutuje