image 49164 25 v1

Ako zdravo vetrať v jednotlivých izbách?

Účinne vyvetrá, uľavuje alergikom, ľahko sa montuje a výsledkom je zdravá domácnosť bez plesní. Reč je o lokálnej vetracej jednotke s rekuperáciou s názvom recoVAIR VAR 60 značky Vaillant. Toto „malé riešenie s veľkým efektom“ je určené na vetranie jednotlivých izieb v rodinných domoch či bytových jednotkách.

Môžete ju namontovať aj dodatočne, v rámci modernizácie. Môžete sa rozhodnúť pre vetranie iba niektorých miestností, aj postupné rozširovanie vetrania do celého rodinného domu či bytu. Pomocou snímačov kvality vzduchu (CO2) dokáže jednotka recoVAIR VAR 60 vyhodnotiť stav a kvalitu vzduchu v miestnosti a následne prispôsobiť svoj výkon. Ide pritom o riadené vetranie s rekuperáciou tepla (až s 90 % spätným získavaním tepla), vďaka čomu v chladnejších mesiacoch ušetríte množstvo energie na vykurovanie. Zariadenie disponuje triedou energetickej účinnosti A. Stavebné zásahy do domu či bytu sú minimálne, jednotka sa inštaluje jednoducho (s pomocou bežných nástrojov) do obvodovej steny rodinného domu či bytu.

www.vaillant.sk

Emailová adresa nebude zverejnená, poskytnutá iným osobám a nebudeme na ňu nič posielať. Je však nutná na prevádzku diskusií. Pozrite si naše podmienky spracovania osobných údajov.

Ak sa vám nechce zakaždým zadávať meno a email, využite možnosť prihlásiť sa.

Kde sa diskutuje