Obývačka s jedálňou v dome s veľkým presklením
Galéria (3) Zdroj: Internorm

Viac svetla do vašich priestorov

Zvýšená tepelná izolácia, lepší prechod energie, viac denného svetla – to sú výhody nového tepelno-izolačného skla s pokovením ECLAZ® ponúkané v štandarde firmou Internorm.

Galéria

Obývačka s jedálňou v dome s veľkým presklením
Tepelno-izolačné sklo s pokovením na modernej stavbe

Pretože ECLAZ® vpustí viac denného svetla (priepustnosť svetla (LT) = 77%) a viac solárnej energie
(g-hodnota = 60%) do interiéru ako iné 3-sklo s tepelno-izolačným pokovením. Obytné priestory pôsobia na jednej strane ešte príjemnejšie a svetlejšie a na druhej strane je zabezpečená vynikajúca tepelná izolácia, špeciálne v tmavých zimných mesiacoch, čo má rozhodujúci vplyv na komfort bývania.

Modré časti svetelného spektra sa zosilnia prechodom cez sklo a tým zabezpečia až o 10% viac denného svetla. Pri prechode energie dosahuje ECLAZ® takmer také hodnoty ako 2-sklo s tepelno-izolačným pokovením s ohľadom na prechod denného svetla. Tepelná strata je tým veľmi nízka (Ug 0,5W/m2K) a zisk solárnej energie je vysoký (g-hodnota = 60%).

Tepelno-izolačné sklo s pokovením na modernej stavbe
Zdroj: Internorm

Slnečné svetlo je pozoruhodné a nezabezpečuje iba svetlosť, ale skutočné slnečné žiarenie má pozitívny vplyv na naše zdravie, zvyšuje koncentráciu a produktivitu a zároveň vytvára pohodu. Umelé osvetlenie a taktiež lampy s denným svetlom nemôžu tento účinok dosiahnuť.

Viac na www.internorm-okna.sk

Zdroj: Internorm

Emailová adresa nebude zverejnená, poskytnutá iným osobám a nebudeme na ňu nič posielať. Je však nutná na prevádzku diskusií. Pozrite si naše podmienky spracovania osobných údajov.

Ak sa vám nechce zakaždým zadávať meno a email, využite možnosť prihlásiť sa.

Kde sa diskutuje