Rúra na pečenie MORA VTS785BW
Zdroj: MORA

Pečte ako profík: Rúra s výhodami kamennej pece aj nových technológií

Nová extra veľká kombinovaná rúra MORA VTS 785 BW zaujme na prvý pohľad elegantnými bielymi sklenenými dvierkami a klenutým vnútrajškom inšpirovaným kamennými pecami, vďaka ktorému je pečenie rovnomerné. S funkciou pary a veľkorysým vnútorným objemom 77 l ponúka rúra maximálny priestor pre kulinárske umenie a okrem tradičného pečenia otvára dvere aj ďalším moderným a zdravým tepelným úpravám.

Táto inteligentná rúra umožňuje nastaviť teplotu s presnosťou na jeden stupeň v pôsobivom rozsahu od 30 až do 300 °C. Má 22 automatických programov pečenia vrátane programov na prípravu dezertov, chleba, hydiny, pomalého pečenia pri nízkej teplote alebo dokonca pravej pizze – stačí vybrať typ jedla a jeho hmotnosť a rúra zvolí správnu teplotu od 30 do 300 °C, ako aj správny typ ohrevu, čas pečenia a navrhovanú polohu v rúre. K dispozícii je aj funkcia zdravého teplovzdušného fritovania bez tuku; ak pridáte paru, povrch bude chrumkavejší.

MORA VTS785BW
Zdroj: MORA

Vďaka veľkému priezoru vo dvierkach a dvojitému osvetleniu nemusíte rúru zbytočne otvárať. Pohodlie zvyšuje aj praktický teleskopický výsuv a tlmené zatváranie a otváranie dvierok. Funkcia ECO Clean zabezpečuje dokonalé čistenie parou.

Rúra patrí do triedy energetickej účinnosti A+. Stojí 379 EUR.

Viac na www.mora.sk

Zdroj: MORA

Emailová adresa nebude zverejnená, poskytnutá iným osobám a nebudeme na ňu nič posielať. Je však nutná na prevádzku diskusií. Pozrite si naše podmienky spracovania osobných údajov.

Ak sa vám nechce zakaždým zadávať meno a email, využite možnosť prihlásiť sa.

Kde sa diskutuje