Galéria (3) Zdroj: Remmers

Certifikát zdravotnej neškodnosti pre včely – Remmers je Bee Friendly!

Chcete urobiť niečo dobré pre drevo používané vo vašej záhrade a zároveň ochrániť včielky, ktoré sa tam pohybujú? Potom ste u firmy Remmers správne!

Galéria

Certifikát zdravotnej neškodnosti.
Ekologické nátery Remmers.

S našou radou [eco] produktov sme vyvinuli ekologické farby, lazúry a oleje, ktoré majú významnú úlohu v oblasti ochrany životného prostredia a šetrného využívania cenných zdrojov. A čo nás naozaj teší?

Certifikát zdravotnej neškodnosti.
Certifikát zdravotnej neškodnosti. | Zdroj: Remmers

Nasledujúce produkty z rady Remmers [eco] boli oficiálne certifikované ako neškodné pre včely, a sú preto ideálne pre použitie v každej záhrade: OLEJOVÁ LAZÚRA [eco], OLEJOVÁ KRYCIA FARBA [eco], TERASOVÝ OLEJ [eco], PATINOVACÍ OLEJ [eco].

Ekologické nátery Remmers.
Ekologické nátery Remmers. | Zdroj: Remmers

Či už chcete do svojho zeleného raja vniesť farbu, či ochrániť terasu a záhradný nábytok pred vplyvmi poveternosti alebo dať dreveným prvkom ušľachtilú patinu: tieto štyri produkty presvedčia nielen svojou kvalitou, ale aj bezpečnosťou, takže aj keď sa ošetreného dreva dotkne včielka svojim sosáčikom, nič sa jej nestane.

Zdroj: Remmers s.r.o. 

Emailová adresa nebude zverejnená, poskytnutá iným osobám a nebudeme na ňu nič posielať. Je však nutná na prevádzku diskusií. Pozrite si naše podmienky spracovania osobných údajov.

Ak sa vám nechce zakaždým zadávať meno a email, využite možnosť prihlásiť sa.

Kde sa diskutuje