Máte staré nástenné hodiny a neviete, čo s nimi? Inšpirujte sa premenou, ktorú zvládne každý

Zelené hodiny po premene
Zdroj: Jana Komadelová

Hodiny sú dokonalým spôsobom, ako pridať osobitosť a funkčnosť do vášho interiéru. V našom prípade sa do novej zrenovovanej izby už farebne nehodili, preto sme sa ich rozhodli farebne vylepšiť.

Celá premena bola veľmi jednoduchá a zvládne ju úplne každý. Nebudete na to potrebovať žiadne predchádzajúce zručnosti v oblasti natierania. S použitými farbami v spreji sa veľmi dobre pracuje a vôbec nestekajú.

Komoda s hodinami
Zdroj: Jana Komadelová

Pôvodne biele nástenné hodiny s ružovými ručičkami, ktoré zdobili detskú izbu, sme kompletne prestriekali zelenou farbou, konkrétne Pinty Plus Home v spreji, odtieň Green wood. Druhú vrstvu môžete nanášať už po pol hodine. Na ručičky sme naniesli zasa bielu farbu v spreji, odtieň Neutral white. Po dôkladnom zaschnutí oboch vrstiev stačí na záver naniesť matný bezfarebný lak Pinty Plus Home, ktorý farby dobre zafixuje. Hotovo!

Text a realizácia: Jana Komadelová

Komentáre

Pridaj komentár

Emailová adresa nebude zverejnená, poskytnutá iným osobám ani na ňu nebudeme nič posielať. Je však nutná na prevádzku diskusií. Pozrite si naše podmienky spracovania osobných údajov. Ak sa vám nechce zakaždým zadávať prezývku a email, využite možnosť bezplatnej registrácie.

Ak už registráciu máte, prihláste sa.