Drevený nosič na fľaše
Zdroj: shutterstock.com

Ako vyrobiť drevený nosič na fľaše? Takýto štýlový a funkčný darček poteší nejedného muža

Chcete prekvapiť otca, dedka, brata alebo kamaráta ručne vyrobeným darčekom? Ak je fanúšikom piva, podomácky zmajstrovaný drevený nosič na fľaše si okamžite získa jeho sympatie.

Už žiadne preplnené ruky ani rozbité fľaše! Prepravka by mala byť vyrobená z kvalitných, dostatočne silných drevených dielov, aby odolala zubu času a bez zaváhania odniesla váhu plných fľašiek. Na úvod vyžaduje starostlivé vymeranie. Presné spájanie dielov podčiarknite vhodným náterom, ktorý dodá drevu elegantný až rustikálny nádych.

Alternatívou za kovovú rukoväť so závitmi môže byť silné lano s uzlami na oboch stranách, vďaka ktorému získa drevený nosič na fľašky „prímorský“, dovolenkový vzhľad. V nasledujúcom videu neprehliadnite ani zaujímavý detail v podobe kovového otvárača na fľaše. Ide o typ otvárača, ktorý sa bežne upevňuje na stenu alebo drevený trám, svoju úlohu však bude perfektne plniť aj na takomto efektnom nosiči.

Náš tip – Bočné strany ponúkajú priestor na vypálenie venovania alebo vtipného nápisu.

Nech vám žiadna novinka neunikne

Odoberajte týždenný prehľad najlepších článkov emailom

Text: Juraj Koreň
Zdroj: Youtube.com/Cottage Life
Foto:  shutterstock.com

Emailová adresa nebude zverejnená, poskytnutá iným osobám a nebudeme na ňu nič posielať. Je však nutná na prevádzku diskusií. Pozrite si naše podmienky spracovania osobných údajov.

Ak sa vám nechce zakaždým zadávať meno a email, využite možnosť prihlásiť sa.

Kde sa diskutuje