Nová predajňa Daikin v Bratislave
Zdroj: Daikin

Viete, aké máte možnosti pri výbere chladenia a vykurovania priestorov?

Hľadáte kvalitné chladiace alebo vykurovacie zariadenie pre vaše priestory a potrebujete odborné poradenstvo? Miesto, kde by ste si pozreli klimatizačné a vykurovacie riešenia? Doteraz také miesto v Bratislave chýbalo. Daikin preto otvoril svoju prvú kamennú prevádzku s kompletnou ponukou svojho portfólia inovatívnych zariadení.

Všetko vybavíte na jednom mieste

V sobotu 17.6. o 11:00 sa v Bratislave na Galvaniho 15/A konalo otvorenie prvej predajne svojho druhu na Slovensku. Návštevníci sa mohli schladiť inovatívnymi produktami Daikin a vychytenou bratislavskou zmrzlinou Koun. Chladenie, kvalita vzduchu a vykurovanie priestorov je v tejto prevádzke doteraz nepoznaným zážitkom. Všetci, čo sa počas otvorenia zastavili v predajni, sa mohli zapojiť do súťaže o modernú klimatizáciu Comfora. Na víťaza čakala nielen dizajnová klimatizácia, ale aj jej montáž zadarmo. V obchode vybavíte všetko od asistencie, kúpy a následnej montáže zariadení.

Program otvorenia sa niesol v duchu chladivej atmosféry. Klimatizácie však patria iba k časti produktov, ktoré ponúka Daikin. Nová predajňa je zároveň showroom ekologickej domácnosti s ukážkou zariadení, ktoré tvoria efektívny ekosytém interiéru. Po prestrihnutí pásky riaditeľom spoločnosti Daikin, Vladimírom Orovnickým, privítal prvých návštevníkov moderátor celého podujatia, známy slovenský herec, Juraj Bača. Za asistencie odborníkov si jednotlivé produkty vyskúšal aj Juraj.

Showroom ekologickej domácnosti Daikin v Bratislave
Zdroj: Daikin

Čo v predajni nájdete?

V obchode spoznáte výhody inovatívnych klimatizačných a vykurovacích systémov prostredníctvom vlastných zmyslov. Hlavným cieľom predajne je jedinečná osobná skúsenosť každého návštevníka. Značka Daikin chce, aby ste si vyskúšali kvalitu ich zariadení a mohli sa čo najlepšie rozhodnúť, aké riešenie vám vyhovuje. Nový obchod je rovnako pre fajnšmekrov, ktorí sa v systémoch vyznajú, ako aj pre nováčikov, ktorí si pri výbere nevedia sami poradiť. Inovatívnymi technológiami vás prevedie odborne školený personál. Takmer všetky vystavené produkty sú plne funkčné a určené na vyskúšanie pre zákazníkov.

Viac na www.daikin.sk.

Zdroj: PR článok Daikin

Emailová adresa nebude zverejnená, poskytnutá iným osobám a nebudeme na ňu nič posielať. Je však nutná na prevádzku diskusií. Pozrite si naše podmienky spracovania osobných údajov.

Ak sa vám nechce zakaždým zadávať meno a email, využite možnosť prihlásiť sa.

Kde sa diskutuje