Tepelné čerpadlo Vaillant aroTHERM
Zdroj: Vaillant

Toto je dokonalosť! Spoznajte výhody nových zelených technológií

Tepelné čerpadlá predstavujú veľký krok k ochrane klímy. Významne prispievajú k zníženiu emisií a zároveň šetria náklady na vykurovanie. Dokážu bezplatne využívať až 75 % energie priamo zo vzduchu a zabezpečiť spoľahlivé vykurovanie, dostatok teplej vody i chladenie.

Objavte inovatívne tepelné čerpadlo aroTHERM plus vzduch/voda (3-12 kW) s najvyššou triedou energetickej účinnosti A+++. Je naplnené klimaticky najšetrnejším ekologickým chladivom R290. To mu umožňuje podať nadpriemerný výkon a zároveň byť extrémne ohľaduplným k životnému prostrediu. Zároveň je jedným z najtichších na trhu. Je vhodné pre A0 novostavby i staršie domy.

Tepelné čerpadlo Vaillant aroTHERM plus
Zdroj: Vaillant

Systém pozostáva z tepelného čerpadla v exteriéri a interiérovej jednotky (závesnej alebo stacionárnej so zabudovaným 185 l zásobníkom teplej vody). So systémovým regulátorom a internetovým modulom ho môžete ovládať aj cez aplikáciu v smartfóne či tablete.

Viac informácií nájdete na www.vaillant.sk.

Zdroj: Vaillant Group Slovakia, s.r.o.

Emailová adresa nebude zverejnená, poskytnutá iným osobám a nebudeme na ňu nič posielať. Je však nutná na prevádzku diskusií. Pozrite si naše podmienky spracovania osobných údajov.

Ak sa vám nechce zakaždým zadávať meno a email, využite možnosť prihlásiť sa.

Kde sa diskutuje