Dokonalý dizajn vďaka skrytej technológii – to je Schiedel SIRIUS

image 50415 25 v1

Predstavuje perfektné spojenie spotrebiča na drevo a komína. Kachle Schiedel Sirius a komínový systém Permeter Smooth Air ponúkajú výnimočnú kombináciu vzájomne harmonizovaných prvkov.

Jednoduchá inštalácia dokonale zladených prvkov ponúka zákazníkovi istotu prevádzkovej bezpečnosti a tepelnú pohodu za každých okolností.

Vďaka technickému riešeniu je zabezpečená dokonalá spolupráca s rekuperáciou. Kachle Sirius sú úplne tesné a nasávajú vzduch na horenie cez komín!

Použitie krbových kachlí v rekonštrukciách rieši veľmi jednoduchá inštalácia vrátane rýchlej a jednoduchej výstavby komína. Schiedel Sirius vám zabezpečí tepelnú pohodu s atraktívnym vzhľadom pri vysokej prevádzkovej bezpečnosti.

Tesnosť zaručuje, že spaliny sú odvedené komínom do exteriéru. Nemusíte mať stále pootvorené okno, aby ste si mohli prikúriť, zohriať sa. V kombinácii s kovovým čiernym komínom Schiedel, ktorý sa postará aj o prívod vzduchu na horenie, vám Schiedel Sírius poskytne bezpečné teplo a minimalizuje tepelné straty.

www.schiedel.sk

ZDROJ PR článok spoločnosti Schiedel Slovensko s.r.o. ​

Komentáre

Pridaj komentár

Emailová adresa nebude zverejnená, poskytnutá iným osobám ani na ňu nebudeme nič posielať. Je však nutná na prevádzku diskusií. Pozrite si naše podmienky spracovania osobných údajov. Ak sa vám nechce zakaždým zadávať prezývku a email, využite možnosť bezplatnej registrácie.