Schiedel Slovensko reklama
Galéria (5) Zdroj: Schiedel Slovensko

Čo pre vás môže Schiedel urobiť …

Servis je pre nás stelesnením hodnoty našej spoločnosti. Snažíme sa neustále zlepšovať vo všetkých oblastiach služieb tým, že vyvíjame iniciatívy na zlepšenie skúseností s používaním našich produktov a tiež v tom, ako s vami interagujeme.

Galéria

Schiedel Slovensko reklama
Schiedel Slovensko reklama
Schiedel Slovensko reklama
Schiedel Slovensko reklama

Preto sa neustále pýtame: Kde potrebuje náš partner alebo zákazník väčšiu podporu? Aký je najlepší a najrýchlejší spôsob, ako získať potrebné informácie? Aké nové školenie by sme mali zaviesť, aby sme rozšírili znalosti našich montážnych partnerov? Ako zabezpečíme, aby boli splnené úrovne našich služieb a aby boli naši zákazníci spokojní? Ako uľahčíme pochopenie montáže a používania našich produktov? Ako je možné optimalizovať naše procesy? A predovšetkým: Ako môžeme zlepšiť komunikáciu, aby naši zákazníci dostali rýchle odpovede a aby došlo k výmene znalostí, ktoré sú zaujímavé pre obe strany.

Piliere nášho servisu

Toľko otázok a vysoko citlivých tém týkajúcich sa servisu vyžaduje štruktúrovaný prístup. Preto sme vyvinuli koncept služieb založený na štyroch pilieroch: podpora, školenie, logistika a technológie.

Podpora

Profesionálom aj koncovým zákazníkom je k dispozícii celý rad nástrojov na praktické využitie našich produktov. Navyše majú prístup k cenným základným znalostiam, ktoré im uľahčia výber správneho systému alebo produktu..

VIAC O PODPORE

Školenia

Vykonávame rôzne druhy školení a vychádzame v ústrety potrebám našich zákazníkov. Odborná kvalifikácia našich zainteresovaných strán podporuje zavádzanie našich inovatívnych technológií, ktoré je možné uplatniť.

Schiedel Slovensko reklama
Zdroj: Schiedel Slovensko

VIAC O ŠKOLENIACH

Logistika

Všetky procesy za „logistikou“ berieme trochu širšie. Podporujeme našich zákazníkov s doručovaním na stavbu, so špeciálnymi požiadavkami atď. Zahrňujeme však aj koordináciu kontaktov so zákazníkmi a zvýšenie spoľahlivosti dodávok.

Schiedel Slovensko reklama
Zdroj: Schiedel Slovensko

VIAC O LOGISTIKE

Techológie

Neustále staviame na zlepšovaní celkovej skúsenosti zákazníkov. Máme pre našich zákazníkov niekoľko jedinečných online nástrojov, ako je knižnica BIM pre architektov alebo inšpirátor pre vizualizáciu vášho krbu KINGFIRE a krbových kachlí SIRIUS.

Schiedel Slovensko reklama
Zdroj: Schiedel Slovensko

VIAC O TECHNOLÓGIÁCH

Vyvíjame sa

Neustále rozvíjame koncept našich služieb a naše služby pre našich zákazníkov a partnerov. V súčasnosti pracujeme na mnohých projektoch, ktoré budú čoskoro spustené. Na tejto stránke nájdete ďalšie aktualizácie. Môžete tiež navštíviť naše kanály na sociálnych sieťach (Facebook / Instagram), aby ste sa dozvedeli viac informácií o našich službách a zistili, ako podporujeme našich zákazníkov.
Ak máte nejaké návrhy, ako sa môžeme vylepšiť, pošlite nám spätnú väzbu pomocou nášho formulára.

Ďakujeme.

Zdroj: PR článok Schiedel Slovensko s.r.o.

Emailová adresa nebude zverejnená, poskytnutá iným osobám a nebudeme na ňu nič posielať. Je však nutná na prevádzku diskusií. Pozrite si naše podmienky spracovania osobných údajov.

Ak sa vám nechce zakaždým zadávať meno a email, využite možnosť prihlásiť sa.