/ Dom / Strecha /

Strešné krytiny KM Beta – široký výber, kvalitné spracovanie a vysoká odolnosť

Strešné krytiny KM Beta – široký výber, kvalitné spracovanie a vysoká odolnosť

Strecha je neoddeliteľnou súčasťou domu - ovplyvňuje nielen jeho celkový vzhľad, ale zároveň má zásadný vplyv aj na jeho funkčnosť. Ak sa chystáte na jej výmenu či opravu, je správny výber kvalitného materiálu absolútne kľúčový. Pri realizácii bez obáv siahnite po strešných škridlách a doplnkoch od najväčšieho českého výrobcu betónovej krytiny, vápennopieskových a pálených murovacích prvkov spoločnosti KM Beta. 

Široký výber, kvalitné spracovanie a veľká odolnosť sú zárukou toho, že vaša strecha vydrží dlhé roky.

Výber samotných škridiel by mal zodpovedať nielen osobným preferenciám, ale aj miestnym zvyklostiam a samozrejme architektúre domu. Sortiment spoločnosti KM Beta ponúka tri základné typy škridiel rôznych tvarov, ktoré sú určené pre sklony od 12 do 90 stupňov. Pri všetkých je samozrejmosťou precízne spracovanie a výroba z kvalitných materiálov, ktoré škridlám zaručujú dlhú životnosť a vysokú odolnosť voči poveternostným vplyvom. 

Tradičnejšie spracovanie strechy umožňujú krytiny KMB BETA a KMB HODONKA, ktoré sú dostupné hneď v niekoľkých atraktívnych farebných prevedeniach. Modernú alternatívu potom predstavuje krytina KMB ROTA vyznačujúca sa hladkým a rovným povrchom. Je vyrobená z jemnozrnného prefarbeného betónu a jej povrch pritom veľmi dobre odoláva poveternostným vplyvom. Dostupná je len v čiernom lesklom prevedení Briliant. Vďaka svojmu tvaru je ideálnou voľbou pre stavby s hladkou jednoduchou líniou. 

Viac o produktoch spoločnosti KM Beta nájdete na www.km-beta.sk

ZDROJ PR článok spoločnosti KM BETA, spol. s r.o.

Komentáre

Pridaj komentár

Emailová adresa nebude zverejnená, poskytnutá iným osobám ani na ňu nebudeme nič posielať. Je však nutná na prevádzku diskusií. Pozrite si naše podmienky spracovania osobných údajov. Ak sa vám nechce zakaždým zadávať prezývku a email, využite možnosť bezplatnej registrácie.