/ Dom / Strecha /

Spoľahlivá strecha za ceny z vlaňajška? Iba s tradičnou krytinou KM BETA!

spolahliva strecha za ceny z vlanajska

Zdražovanie nás sprevádza na každom kroku. Je skutočne všetko drahšie? Nie, ak staviate s kvalitných materiálov KM BETA!

Hrubú stavbu postavíte z materiálov KM BETA naozaj výhodne. Tradičná strešná krytina KM BETA na prelome roka nezdražela. Aj naďalej môžete vyberať z dvoch atraktívnych tvarov (KMB BETA a KMB HODONKA), siedmich farebných odtieňov (tehlová, višňová, hnedá, sivá, čierna, zelená, modrá) a štyroch variantov povrchovej úpravy: Standard (farbený betón bez povrchovej úpravy), Elegant (dvojitý akrylátový nástrek s matným vzhľadom), Briliant (dvojitý nástrek s leskom) a Efekt (trojitý nástrek kombinujúci višňovú a čiernu farbu). Okrem krytiny strešný systém KM BETA zahŕňa aj vyše 50 doplnkových výrobkov a široký sortiment okrasných strešných prvkov.

Do „rodiny“ stavebných materiálov KM BETA patrí aj značka PROFIMIX. Zastrešuje cementové potery, lepiace a stierkovacie materiály, murovacie malty, jadrové a štukové omietky a teplnoizolačné malty a omietky. Všetky výrobky PROFIMIX dostanete teraz za výhodné ceny.

Viac o materiáloch KM BETA na www.kmbeta.sk 
Zdroj: KM Beta spol. s r.o.

–>

Komentáre

Pridaj komentár

Emailová adresa nebude zverejnená, poskytnutá iným osobám ani na ňu nebudeme nič posielať. Je však nutná na prevádzku diskusií. Pozrite si naše podmienky spracovania osobných údajov. Ak sa vám nechce zakaždým zadávať prezývku a email, využite možnosť bezplatnej registrácie.