/ Dom / Strecha /

KM BETA – dôležitá súčasť vášho bývania

image 20865 25 v1

Spoločnosť KM BETA dlhoročne pôsobiaca na stavebnom trhu ponúka svojim klientom sortiment produktov od betónovej strešnej krytiny, vápenno-pieskových tehál až po viacvrstvové murivo. Snaží sa tak vytvoriť možnosti, ako si postaviť vlastný rodinný dom vďaka moderným a ekonomicky výhodným stavebným materiálom.

Betónová strešná krytina KMB BETA je elegantná, a pritom vysoko účelná. Škridly  sa vyrábajú osvedčenými technológiami, povrchová úprava zaisťuje ich dlhú životnosť, rovnomernú farebnosť a stálosť na celej ploche strechy. Výraznou vlastnosťou betónovej krytiny je jej vysoká pevnosť a vysoká mrazuvzdornosť. Preto je možné vyrábať škridly väčších rozmerov a tým znížiť ich počet na 1 m2. S tým je spojená aj nižšia cena a zaťaženie strešnej konštrukcie porovnateľné s pálenou krytinou. Škridly sa vyrábajú v šiestich farebných odtieňoch s povrchovými úpravami Elegant, Briliant a Štandard, z ktorých si každý zákazník môže vybrať podľa svojho vkusu alebo charakteru stavby. 

Vápenno-piesková tehla mala svoj základ už v dávnom Grécku. Využíva sa na obvodové aj vnútorné murivo. Charakterizujú ju dobrá pevnosť v tlaku a výborné zvukovoizolačné vlastnosti. Taktiež je ideálnym materiálom na murovanie tepelnoizolačných viacvrstvových nosných stien v interiéri . Preto je spoločnosť KM BETA autorom prvého certifikovaného systému murovaných sendvičových konštrukcií na domácom trhu, ktorý nesie obchodnú značku SENDWIX. V exteriéri ich možno využiť na stavbu plotov, klenieb, múrov atď. Odporúčame ich ale vybaviť hydrofobizačným náterom z ponuky KM BETA.

Tip: Všetok nábytok a bytové doplnky na jednom miesteKMB SENDWIX je prvý ucelený systém viacvrstvových konštrukcií. Celý systém pozostáva z troch základných variantov obvodových konštrukcií, ktoré sa navzájom líšia použitými materiálmi aj výsledným vzhľadom fasádnej vrstvy. Prednosti tohto sendvičového systému spočívajú v jeho tepelnotechnických, akustických a statických parametroch, ktorých úroveň si môže projektant ľubovoľne vybrať. To všetko pri výrazne menších hrúbkach stien, čím dochádza k významným úsporám zastavanej plochy. Systém KMB SENDWIX je navrhnutý tak, aby jeho použitie v projektovej dokumentácii aj pri samotnej realizácii nebolo náročné.

Viac informácií o produktoch nájdete na: www.kmbeta.sk.

Komentáre

Pridaj komentár

Emailová adresa nebude zverejnená, poskytnutá iným osobám ani na ňu nebudeme nič posielať. Je však nutná na prevádzku diskusií. Pozrite si naše podmienky spracovania osobných údajov. Ak sa vám nechce zakaždým zadávať prezývku a email, využite možnosť bezplatnej registrácie.