Nová generácia podstrešných membrán
Zdroj: Dörken

DELTA-XX PLUS® – naše štandardné podstrešné membrány s prémiovo dlhou životnosťou

Neustále optimalizujeme naše produkty a týmto umožňujeme dosahovať dlhodobo najlepšie výsledky. Teraz sme sa pustili do novej misie, pretože podľa skúsených pokrývačov je podstrešná fólia slabým miestom strechy.

Prijali sme teda túto výzvu a vyvinuli ďalšiu generáciu podstrešných membrán, ktoré sa môžu pochváliť preukázateľne dlhou životnosťou a to aj v extrémnych podmienkach. Aby sme mohli ponúknuť túto špeciálnu vlastnosť aj v štandardnom segmente, mysleli sme dopredu a tak predstavujeme našu novú rodinu podstrešných membrán DELTA-XX PLUS®: spoľahlivú, s dlhou životnosťou a „Made in Germany“.

S 30-ročnou zárukou pre trvalú ochranu

Keďže dôverujeme vo vysokú kvalitu a dlhú životnosť našich produktov, poskytujeme na celú rodinu DELTA-XX PLUS® záruku 30 rokov – náš prísľub pre vašu bezpečnosť! Počas našej dlhoročnej výskumnej práce sa nám okrem iného podarilo identifikovať, že pohyb vzduchu v úrovni kontralaty je významný faktor starnutia podstrešných fólií. Proti tomu sme chceli čeliť aj pri vývoji našej ďalšej generácie, čo sa nám podarilo pomocou nových kombinácií materiálov, nášho prevereného know-how a využitia najmodernejších výrobných technológií ako DELTA®-BiCo a technológia DELTA®-AMS.

30-ročná záruka na podstrešné membrány
Zdroj: Dörken

Mimoriadna odolnosť a dlhá životnosť produktov bola overená špeciálnym testovacím postupom, ktorý je neoddeliteľnou súčasťou EAD1 pre podstrešné membrány. Naša všestranná rodina podstrešných membrán DELTA-XX PLUS® tiež ponúka správne riešenie pre každú aplikáciu, pretože je k dispozícii ako LIGHT, UNIVERSAL, STRONG a HEAVY.

1EAD – harmonizovaná technická špecifikácia

Spoznajte teraz podstrešné fólie DELTA-XX PLUS®!

Montáž podstrešnej fólie DELTA XX PLUS
Zdroj: Dörken
Montáž podstrešnej fólie DELTA XX PLUS
Zdroj: Dörken

DELTA-XX PLUS® LIGHT pre nízky rozpočet

Okrem preverenej dlhej životnosti ponúkajú naše vysokokvalitné membrány mnoho ďalších praktických výhod! Naša ľahká podstrešná membrána DELTA-XX PLUS® LIGHT, ktorá je vybavená integrovanými samolepiacimi okrajmi, je veľmi flexibilná, takže ju možno ľahko spracovať aj pri náročných detailoch. Keďže je obzvlášť cenovo výhodná, je ideálna pre napäté rozpočty – a s neprekonateľným výkonom

DELTA-XX PLUS® UNIVERSAL pre rôzne oblasti použitia

Naša DELTA-XX PLUS® UNIVERSAL je vybavená všestrannými vlastnosťami, a preto je možné ju použiť univerzálne – ako pre zateplené šikmé strechy s debnením alebo bez debnenia, tak aj pre nezateplené strechy medzi krokvami (napr. bungalov). Integrované samolepiace zóny zabraňujú prenikaniu studeného vzduchu a vlhkosti do izolácie. Fólia navyše teraz boduje aj s 30-ročnou zárukou funkčnosti. Univerzálne a odolné riešenie pre takmer každú strechu.

DELTA-XX PLUS® STRONG pre veľké šírky latovania

Aj naša extrémne pevná membrána DELTA-XX PLUS® STRONG presvedčí overenou dlhou životnosťou, praktickými samolepiacimi okrajmi a 30-ročnou zárukou. Za svoju vysokú pevnosť voči roztrhnutiu vďačí membrána integrovanej výstužnej mriežke, čo z nej robí ideálne riešenie pri pokládke veľkoformátových škridiel s veľkou šírkou latovania.

DELTA-XX PLUS® HEAVY pre strechy s debnením

Naša DELTA-XX PLUS® HEAVY je optimálne navrhnutá pre použitie na strešných plochách s debnením. Vďaka použitiu extrémne robustných netkaných textílií je funkčná vrstva už pri spracovaní optimálne chránená pred mechanickým poškodením a UV žiarením. Presvedčte sa o silných vlastnostiach DELTA-XX PLUS® HEAVY!

Neuspokojte sa s málom. Využite naše 130-ročné skúsenosti a objavenie dlhej životnosti. Spoľahnite sa na 30-ročnú záruku funkčnosti. Pre strechy, ktoré trvajú. Made by DÖRKEN.

Presvedčte sa vlastnostiach nového štandardu podstrešných membrán DELTA-XX® PLUS.

* Podrobné vyhlásenie o záruke

Zdroj: PR článok Dörken SK, s.r.o.

Emailová adresa nebude zverejnená, poskytnutá iným osobám a nebudeme na ňu nič posielať. Je však nutná na prevádzku diskusií. Pozrite si naše podmienky spracovania osobných údajov.

Ak sa vám nechce zakaždým zadávať meno a email, využite možnosť prihlásiť sa.