zlava 40 na brusene tehly porotherm

Zľava 40 % na brúsené tehly Porotherm

Spoločnosť Wienerberger Slovenské tehelne spol. s r.o. spustila tento týždeň predajnú akciu „Jeseň 2012“. Počas nej bude klientom na vybrané akciové produkty poskytnutá výnimočná zľava 40% z aktuálne platných cenníkových cien.

Revolučnú predajnú akciu „Jeseň 2012“ pripravila spoločnosť Wienerberger Slovenské tehelne spol. s r.o. v spolupráci so svojimi obchodnými partnermi. Akcia sa vzťahuje na tieto produkty systému POROTHERM Profi a Profi Dryfix vrátane doplnkov:

POROTHERM 44 Ti Profi a  Profi Dryfix
POROTHERM 38 Ti Profi a  Profi Dryfix
POROTHERM 30 Profi a  Profi Dryfix
POROTHERM 25 Profi a  Profi Dryfix
POROTHERM 17,5 Profi a  Profi Dryfix
POROTHERM 14 Profi a  Profi Dryfix
POROTHERM 11,5 Profi a  Profi Dryfix
POROTHERM 8 Profi a  Profi Dryfix
 
Akcia potrvá od 12. 9. 2012 do 31. 10. 2012 a platí na všetky objednávky zaregistrované v tomto termíne. Ide o doteraz najvyššiu zľavu na murivo, akú spoločnosť Wienerberegr prináša. Akciová zľava platí na celé palety uvedených výrobkov. Zľavu už nie je možné kombinovať s inými zľavami. 
 
Spoločnosť zároveň ponúka aj portfólio bezplatných služieb pre svojich zákazníkov. Patria k nim najmä asistenčná služba pri založení prvého radu tehál zo systému POROTHERM Profi a Profi Dryfix, výpočet spotreby materiálu POROTHERM na hrubú stavbu, doprava v prípade ucelených kamiónových dodávok, technické a odborné poradenstvo a  výpočet statiky stropu v prípade odberu stropu POROTHERM.
 
Viac informácií  na www.porotherm.sk

Emailová adresa nebude zverejnená, poskytnutá iným osobám a nebudeme na ňu nič posielať. Je však nutná na prevádzku diskusií. Pozrite si naše podmienky spracovania osobných údajov.

Ak sa vám nechce zakaždým zadávať meno a email, využite možnosť prihlásiť sa.