Zámková dlažba v čistom štýle a nadčasovej elegancii

image 21476 25 v1

Hľadáte dlažbu, ktorá vás časom neomrzí? Nadčasovosť s nádychom južanského šarmu ponúka zámková dlažba Cassetta od spoločnosti Premac.

5 dôvodov, prečo si vybrať dlažbu Cassetta:

1. Typický vzhľad s nádychom južanského šarmu

Typickým rysom dlažby Cassetta je prísne geometrické smerovanie v priamočiarych dráhach s rozličnými šírkami. Plocha získa nádych južanského šarmu vďaka kladeniu v štýle kamenných podláh z prírodného materiálu. Atraktívny a špecifický vzhľad jej potom dodajú aj nepravidelné, jemne zvlnené hrany jednotlivých prvkov s hladkým povrchom.

dlažba

2. Dlažba na každú plochu

Cassetta vyzerá výborne na väčších plochách a s rozličnými šírkami riadkov. Vo všeobecnosti však s ňou môžete počítať takmer všade – pri inovovaní príjazdu k domu, do dvora a ku garážam, na chodníky, nádvoria či posedenia okolo vášho domu. Navyše, nech už ju položíte kamkoľvek, nemusíte sa báť o možnosť prejazdu autom.

dlažba

3. Jednoduché kladenie s vysokým efektom

Aby vynikol čistý a prirodzený vzhľad dlažby, v ponuke sú kompletné zostavy zložené z viacerých formátov. Ukladajú sa pravidelne lineárne, napríklad riadkovou väzbou. Kladenie je veľmi jednoduché a je vopred definované na palete. K dispozícii sú tri rôzne šírky línií prvkov. Dôležité je dodržať pravidlo kladenia jednotlivých prvkov z viacerých načatých paliet.

dlažba

4. Variabilita formátov a farieb

Cassetta je v ponuke v odtieňoch prírodnej béžovej, krémovej, medenej hnedej a sivej a grafitovej. Systém sa skladá z desiatich formátov s jednotnou hrúbkou, ktoré sú zmiešané v jednej vrstve po 14 kusov. Dodávajú sa len kompletné vrstvy, nie jednotlivé prvky. Spotreba je 1,1 vrstvy na 1 m2, pričom 1 vrstva má plochu 0,92 m2. Na palete je 7,36 m2.

Tip: Všetok nábytok a bytové doplnky na jednom miestedlažba

5. Vysoká funkčnosť bez údržby

Betónová zámková dlažba predstavuje spojenie vysokej funkčnosti a širokých dizajnových možností. Vyžaduje si minimálnu údržbu, je odolná proti pôsobeniu chemikálií a opotrebovaniu oderom. Zároveň znesie vysoké zaťaženie a umožňuje následnú funkčnosť po kladení. V prípade, že sa v budúcnosti nevyhnete ďalším stavebným úpravám, budete ju môcť rozobrať.

Poraďte sa

Neváhajte sa obrátiť na našich odborných poradcov, poradenské dni Premac prebiehajú až do 31. októbra, každý piatok od 8:00 do 17:00 hod. Denne sú vám k dispozícii výstavné plochy Premac v Bratislave, Zvolene a Košiciach.

Náš tip pre vás

Využite bezplatnú službu DigiSolution, ktorá vám ukáže vopred, ako by mohol pôsobiť váš exteriér s produktmi Premac. Do fotografie, ktorú nám zašlete, zapracujeme pomocou tohto programu návrhy s použitím širokej palety našich produktov. Tak dostanete „reálny“ vzhľad, ktorý vám pomôže vybrať si. Bližšie informácie a množstvo inšpirácií nájdete na www.premac.sk.  

predtým

DigiSolution

ZDROJ: PR článok
TEXT: Premac spol. s.r.o.

Komentáre

Pridaj komentár

Emailová adresa nebude zverejnená, poskytnutá iným osobám ani na ňu nebudeme nič posielať. Je však nutná na prevádzku diskusií. Pozrite si naše podmienky spracovania osobných údajov. Ak sa vám nechce zakaždým zadávať prezývku a email, využite možnosť bezplatnej registrácie.