Teplá pec je dobrá vec

tepla pec je dobra vec

Pec je aktuálne najlepšia vec, ktorá nás zohreje, upokojí a aj lieči. Bez tepla by sme si vôbec nevedeli predstaviť príjemné chvíle oddychu a pohody. Ak sa spojí s krásnym dizajnom, môže zohrievať a dobíjať nám energiu dlhé roky. Bezpečnú pec dokáže postaviť iba odborník.

Veci okolo nás môžu vzbudzovať radosť, pokoj, lásku, pocit bezpečia. Preto je dôležité obklopovať sa správnymi predmetmi. Vínovočervená pec s oblými tvarmi v nás dokáže vzbudiť energiu a vášeň. Na chalupe v romantickej dreveničke príjemne zahreje a upokojí olivovozelená klasická hranatá piecka. Ak svojimi priestormi reprezentujete, neváhajte použiť odvážne tvary a farby. Okrem modrej a škoricovohnedej keramiky dokáže na duši pohladiť aj biela omietaná pec. Spojenie tvaru a funkčnosti je dôležité. Kachliara preto vyberajte podľa toho, čo už postavil.

V prvom rade je to príjemné teplučko, ktoré sála priamo na nás. Preto ak sa chceme zohrievať, mali by sme si na niečo sadnúť či ešte lepšie – ľahnúť. Vstavaná vykurovaná lavička tento nárok spĺňa a jej rozmer by nemal byť menší ako stolička. Ide o pohodu a pohodlie, k čomu dopomôže aj vankúšik či deka. Absolútnu pohodu dokáže vytvoriť prípecok vo veľkosti postele. Pocit príjemnej lenivosti vyvolá za pár minút. Vďaka tomu sa najlepšie miesto na celom svete väčšinou skrýva na chalupách.

Aj v tomto prípade sa nedajte nahovoriť na lacného odborníka bez vzdelania, aby vaše peniaze nešli hore komínom. Skúseného kachliara najrýchlejšie nájdete na web stránke Cechu kachliarov Slovenska www.cechkachliarov.sk. Naši kachliari sa postarajú o teplo vášho domova.
–>

Komentáre

Pridaj komentár

Emailová adresa nebude zverejnená, poskytnutá iným osobám ani na ňu nebudeme nič posielať. Je však nutná na prevádzku diskusií. Pozrite si naše podmienky spracovania osobných údajov. Ak sa vám nechce zakaždým zadávať prezývku a email, využite možnosť bezplatnej registrácie.