image 29466 25 v1

Komínový systém Multikeram

Ak ste práve vo fáze návrhu a stavby svojho „hniezdočka“ a hľadáte ideálny komínový systém, stavte na Multikeram od spoločnosti Leier. Na tento komínový systém môžete pripojiť vykurovacie zariadenie na akékoľvek palivo s otvorenou spaľovacou komorou, ktoré vykuruje rodinné alebo aj bytové domy.

Je vhodný pre kotly na tuhé palivo s nízkou teplotou spalín (ako sú napríklad drevosplyňujúce kotly, kotly na pelety, klasické kotly na drevo a uhlie, krbové vložky a piecky), ale aj pre spotrebiče s otvorenou spaľovacou komorou na rôzne iné palivá (napríklad plynové kotly alebo kotly na vykurovací olej). Ako vidíte, tento komín zabezpečuje najväčšiu slobodu pri výbere vykurovacích zariadení bez potreby prísunu vzduchu cez komín. A to sa cení!

Výhody komínov Leier

•  riešenie pre všetky druhy palív – môžete si vybrať najvhodnejší komín pre rôzne vykurovacie zariadenia. Do komína môžete pripojiť spotrebiče na tuhé palivo (drevo, uhlie, brikety, pelety), ale aj plynné a kvapalné palivá. 
•  jednoduchá a rýchla montáž – vďaka vopred vyrobeným dielcom a montážnej dokumentácii si komín postavíte rýchlo a jednoducho.
•  odolný proti vlhkosti a kyselinám – šamotové vložky používané na zhotovenie komínových prieduchov dlhé roky odolávajú nepriaznivým vplyvom, ktoré v komíne vznikajú.
•  spoľahlivosť – je zabezpečená dlhá životnosť konštrukcie aj pri najťažších prevádzkových podmienkach. Na odolnosť voči vyhoreniu sadzí a voči kyselinám sa poskytuje 33 ročná záruka, skutočná životnosť však môže dosiahnuť aj dvojnásobok.

Viac informácií získate na www.leier.sk.

Kontakty:

Leier Baustoffe SK s.r.o.
Pribylinská 3
831 04 Bratislava 
Tel.: +421 2 431 91 751 
Fax: +421 2 436 42 044
E-mail: leier@leier.sk 

Emailová adresa nebude zverejnená, poskytnutá iným osobám a nebudeme na ňu nič posielať. Je však nutná na prevádzku diskusií. Pozrite si naše podmienky spracovania osobných údajov.

Ak sa vám nechce zakaždým zadávať meno a email, využite možnosť prihlásiť sa.

Kde sa diskutuje