Tvárnice na stavbe
Galéria (4) Zdroj: Xella Slovensko, spol. s r.o.

Štíhle akustické vápenno-pieskové tvárnice Silka ochránia váš dom pred hlukom

Vápenno-pieskové tvárnice Silka sú popri stavebnom systéme Ytong a tepelnoizolačných doskách Multipor ďalšou značkou výrobkov spoločnosti Xella Slovensko.

 

Galéria

Tvárnice na stavbe
Pokládka tvárnice
Tvárnice na stavbe

Tvárnice Silka vynikajú jedinečnými zvukovo izolačnými schopnosťami a spĺňajú vysoké akustické požiadavky na medzibytové steny alebo na obvodové konštrukcie. Štíhle akustické steny zo Silky vedia vďaka svojej veľkej únosnosti preniesť aj extrémne statické zaťaženie.

Pokládka tvárnice
Zdroj: Xella Slovensko, spol. s r.o.

Silka je vďaka svojej mimoriadnej únosnosti vhodná pre steny domov, na ktoré je kladený veľký tlak. Tvárnice tak môžete použiť takmer v akejkoľvek murovanej konštrukcii domu, od extrémne staticky namáhaných nosných stien, cez výplňové murivo, až po nenosné priečky. Vysoká objemová hmotnosť materiálu sa priaznivo prejaví v možnosti použiť Silku na akustické steny a priečky. Vďaka prakticky identickému surovinovému zloženiu sú tieto tvárnice dokonale kompatibilné s uceleným stavebným systémom Ytong.

Zdroj: Xella Slovensko, spol. s r.o.

Emailová adresa nebude zverejnená, poskytnutá iným osobám a nebudeme na ňu nič posielať. Je však nutná na prevádzku diskusií. Pozrite si naše podmienky spracovania osobných údajov.

Ak sa vám nechce zakaždým zadávať meno a email, využite možnosť prihlásiť sa.

Kde sa diskutuje