Prvá stavebná sporiteľňa prichádza s ponukou UNIKÁT-neho poistenia

Prvá stavebná sporiteľňa prichádza s ponukou UNIKÁT-neho poistenia

Jednotka na slovenskom trhu stavebného sporenia rozširuje svoju ponuku o sprostredkovanie poistných produktov. PRVÁ STAVEBNÁ SPORITEĽŇA, popri financovaní bývania začala v spolupráci s UNIQA poisťovňou venovať pozornosť tiež sprostredkovaniu poistenia domu, bytu a domácnosti, ako aj kapitálového životného poistenia.

“Rozhodli sme sa rozšíriť portfólio našich služieb. Je dôležité, aby naši klienti, ktorí okrem financovania bývania potrebujú zabezpečiť aj širšie spektrum služieb, nachádzali výhodnú a zároveň komplexnú ponuku takpovediac pod jednou strechou,” hovorí predseda predstavenstva Prvej stavebnej sporiteľne Ing. Imrich Béreš. Podľa jeho slov poistenie nehnuteľnosti i domácnosti priamo nadväzuje na doterajšiu činnosť PSS, a. s. A kapitálové životné poistenie je výborným doplnkom k stavebnému sporeniu na zabezpečenie občana v súčasnosti aj do budúcnosti. 

Poistenie pre rodinu

Kapitálové životné poistenie predstavuje poistno-sporiaci program, ktorý občana zabezpečí    v prípade nepredvídaných životných situácií, pomôže mu zlepšiť finančnú situáciu na dôchodku, ochráni ho pred finančnými dôsledkami po vážnych následkoch úrazu, poskytuje záruku na získanie bankového úveru, alebo zabezpečí  blízkych príbuzných v prípade jeho úmrtia. Kapitálové životné poistenie s názvom UNIKÁTNE poistenie pre Vašu rodinu sa zameriava na kľúčové veci, ktoré môžu nastať v živote človeka. Nový produkt ponúka garantované úročenie a maximálnu bezpečnosť investície.

Poistenie domu a bytu

Poistenie nie je len o zaplatení škody, ale aj o tom, že vám niekto pomôže a poradí, keď sa ocitnete v núdzi. Dôkazom toho je druhý produkt, ktorý teraz budú sprostredkúvať aj obchodní zástupcovia PSS, a. s. Je ním poistenie domu, bytu a domácnosti – Unikátne poistenie pre Váš dom a byt, ktorý komplexne pokrýva jednotlivé riziká. UNIQA poisťovňa k nemu navyše a bezplatne ponúka aj 24-hodinovú asistenčnú službu sedem dní v týždni.

Tip: Všetok nábytok a bytové doplnky na jednom miesteZárukou spoľahlivosti a kvality oboch produktov je aj spojenie dvoch silných partnerov: Prvej stavebnej sporiteľne a UNIQA poisťovne. Predseda predstavenstva a generálny riaditeľ UNIQA poisťovne, Mag. Andreas Kößl, hovorí: „Veľmi sa tešíme a sme hrdí na to, že sa   PSS, a. s., ako absolútne vedúca spoločnosť na slovenskom trhu stavebného sporenia, rozhodla pre spoluprácu s UNIQA poisťovňou. Okrem známej vysokej kvality služieb UNIQA poisťovne rozhodlo v náš prospech určite aj know how v oblasti produktov. Potreba na trhu je v každom prípade veľká, 58 % slovenských domácností nemá poistné krytie majetkových hodnôt ani nehnuteľnosti.“

Zdroj: PSS, a. s. –>

Komentáre

Pridaj komentár

Emailová adresa nebude zverejnená, poskytnutá iným osobám ani na ňu nebudeme nič posielať. Je však nutná na prevádzku diskusií. Pozrite si naše podmienky spracovania osobných údajov. Ak sa vám nechce zakaždým zadávať prezývku a email, využite možnosť bezplatnej registrácie.