Inovatívne poistenie bývania

image 48817 25 v1

Úplne po novom koncipované poistenie nehnuteľnosti, domácnosti a zodpovednosti – HODNOTA DOMOVA – prináša krytie rizík, ktoré si vyžiadala dnešná doba.

V súčasnosti už nepostačuje poistenie rodinného domu alebo bytu pre prípad spôsobenia škody nejakým prírodným živlom, zlodejmi či neopatrnosťou členov domácnosti. Do popredia záujmu sa z hľadiska zvýšených nákladov na náhradu škody dostali „riziká z bežného života“ ako vandalizmus, sprejerstvo či susedské spory. Nové poistenie bývania z ponuky Wüstenrot poisťovne to zohľadňuje a poskytuje výhodne aj poistenie stále obľúbenejších certifikovaných drevostavieb, ako aj špeciálnych stavebných súčastí (solárne panely, klimatizácie). Úplnou novinkou je pripoistenie spoluúčasti, kybernetického rizika (napr. útok pri elektronických platbách) či zneužitia mobilného telefónu, pribudlo aj predĺženie záruky na spotrebiče (až na 5 rokov), a ako bonus môžu klienti získať poistenie potravín v chladiacich a mraziacich zariadeniach alebo v prípade straty zamestnania poistenie nehnuteľnosti a domácnosti až na 6 mesiacov. 

www.wuestenrot.sk, *6060 (0850 60 60 60)

Komentáre

Pridaj komentár

Emailová adresa nebude zverejnená, poskytnutá iným osobám ani na ňu nebudeme nič posielať. Je však nutná na prevádzku diskusií. Pozrite si naše podmienky spracovania osobných údajov. Ak sa vám nechce zakaždým zadávať prezývku a email, využite možnosť bezplatnej registrácie.