Interiér wellnessu
Galéria (5) Zdroj: MAPEI SK

Niet nad kvalitnú škárovaciu maltu. Spoločnosť Mapei má vo svojom sortimente cementovú aj epoxidovú škárovačku

Výber škárovacej malty netreba podceniť. Ide o mimoriadne funkčný detail, ktorý je závislý od kvalitnej aplikácie. Spoločnosť Mapei má vo svojom sortimente cementové aj epoxidové škárovacie malty – prečo si však vybrať práve tú epoxidovú?

Galéria

Interiér wellnessu
Interiér wellnessu
Kerapoxy Easy Design FG
Kerapoxy Easy Design 3kg

Kerapoxy Easy Design ponúka ideálne riešenie pre také priestory, na ktoré sa vzťahujú prísne hygienické požiadavky. Škárovacia malta na báze epoxidu sa vyznačuje vysokou odolnosťou proti špine a mastnote a tiež sa jednoducho čistí.

Kerapoxy Easy Design FG
Zdroj: MAPEI SK

Aj po rokoch vyzerá ako nová – lebo si zachováva svoju farbu, nenasiakne a nepraská. Je ideálnym riešením v kombinácii s pružným silikónovým tmelom Mapesil AC, ktorý sa postará o vyplnenie dilatačných škár.

Kerapoxy Easy Design 3kg
Zdroj: MAPEI SK

58 odtieňov pre dokonalý a kreatívny vzhľad

Tento rok prichádza spoločnosť Mapei s rozšírením sortimentu a farebnej škály škárovacích mált – vybrať si môžete z 58 farebných odtieňov. Pre väčší zážitok ich môžete kombinovať s prípravkami Mapecolor Metallic alebo Mapeglitter, prostredníctvom ktorých dosiahnete metalický alebo trblietavý vzhľad.

Interiér wellnessu
Zdroj: MAPEI SK

O Kerapoxy Easy Design sa dozviete viac na webovej stránke www.skarujsmapei.sk.

Zdroj: PR článok MAPEI SK

Emailová adresa nebude zverejnená, poskytnutá iným osobám a nebudeme na ňu nič posielať. Je však nutná na prevádzku diskusií. Pozrite si naše podmienky spracovania osobných údajov.

Ak sa vám nechce zakaždým zadávať meno a email, využite možnosť prihlásiť sa.

Kde sa diskutuje