Systém ULTRACARE od Mapei
Zdroj: MAPEI

Čistiaci prípravok na denné použitie od Mapei

Čistenie po stavebných prácach? Kto by sa na to tešil. Už sme radi, že máme hotovo a teraz je potrebné čistiť zvyšky škárovacej malty, či maľovky. S rýchlym čistením pomôže UltraCare Multicleaner od Mapei.

Systém ULTRACARE je riešením na množstvo problémov, s ktorými sa denne stretávame v stavebnom svete. Môžete si vybrať z viacerých produktov, ktoré sa postarajú nielen o úplne nové povrchy, ale špeciálnu starostlivosť venujú aj existujúcim dlažbám a obkladom. Práca s produktami v rámci radu UltraCare je bezpečná, rýchla a efektívna.

Vhodný na každodenné čistenie – taký je UltraCare Multicleaner

Obľúbeným riešením na každý deň je UltraCare Multicleaner. Ide o koncentrovaný čistiaci prostriedok. Môžete ho využiť pri bežnom upratovaní a stará sa aj o odstránenie mastnoty. Možno ho použiť na všetky umývateľné plochy bez obmedzenia – je to vďaka jeho neutrálnemu pH. Hravo s ním vyčistíte akýkoľvek povrch a ak ho správne zriedite (1:200), nemusíte ho ani oplachovať. Jeho použitie je naozaj rýchle a efektívne. A navyše aj príjemne vonia.

UltraCare Multicleaner
Zdroj: MAPEI

Ultracare Multicleaner vydrží dlho a mal by ho mať doma každý domáci majster, pretože sa postará od porcelánových a keramických obkladov, cez kamenné až po betónové povrchy. Efektívne vyčistí aj moderné terrazzo a terracottu, rôzne druhy lešteného prírodného kameňa, ale aj PVC, či linoleum.

Jeho pravidelné používanie v správnom pomere dokonca udržiava farebnosť povrchov.

Jeho praktickou dvojičkou je UltraCare Multicleaner Spray, ktorý je tiež známy svojím širokospektrálnym použitím. Vďaka svojmu baleniu s rozprašovačom je ešte o niečo praktickejší – netreba ho totiž riediť. Majte ho pripravený v kúpeľni alebo v kuchyni a žiadna špina vás neprekvapí.

UltraCare Multicleaner Spray
Zdroj: MAPEI

Je skvelým riešením na čistenie skla, zrkadiel a mozaiky a schne bez toho, aby zanechával škvrny.

Cieľom celého produktového radu ULTRACARE je zabezpečiť nielen dokonalé čistenie po stavebných prácach v interiéri, ale vašej kúpeľni a kuchyni dodá ten najčistejší pocit počas bežného dňa.

www.mapei.sk

Zdroj: PR článok MAPEI SK, s.r.o.

Emailová adresa nebude zverejnená, poskytnutá iným osobám a nebudeme na ňu nič posielať. Je však nutná na prevádzku diskusií. Pozrite si naše podmienky spracovania osobných údajov.

Ak sa vám nechce zakaždým zadávať meno a email, využite možnosť prihlásiť sa.

Kde sa diskutuje