Betón, základný materiál na vašu stavbu

beton zakladny material na vasu stavbu

Pri betónovaní svojpomocne je dôležitý výber kvalitných materiálov spolu so správnym pomerom potrebných prímesí.

Spoločnosť Holcim odporúča použiť na svojpomocné betónovanie cement podľa typu aplikácie. Cement Multicem je vhodný na výrobu betónov a mált v štandardnej kvalite a obľúbený výrobok na potery. Mimoriadnu pevnosť zaručí cement Extracem. Zaujímavé dizajnérske možnosti, jemné textúry či žiarivé farby betónu dosiahnete, ak použijete White cement (Biely cement) od Holcim. Profimalt vďaka svojmu zloženiu umožní jednoduchú  prípravu malty priamo na stavbe.

Dôležitú rolu pri príprave betónu hrá aj kvalitné kamenivo tej správnej frakcie. Holcim kamenivo rôznych frakcií  je v ponuke v baleniach Big Bag ( 1m3) či praktické  30kg balenie s názvom Small Bag.

V prípade potreby profesionálnej betonáže môžete využiť širokú sieť betonární Holcim s výhodnou ponukou betónu a služieb, či využiť špeciálne produkty Holcim: Steelpact, Floorpact  alebo Razený betón.

www.holcim.sk

Viac praktických rád  ako stavať: www.akostavať.com

Kontakt:
cement-svk@holcim.com
beton-svk@holcim.com
tel.: 02 4822 4000 (centrála)
  –>

Komentáre

Pridaj komentár

Emailová adresa nebude zverejnená, poskytnutá iným osobám ani na ňu nebudeme nič posielať. Je však nutná na prevádzku diskusií. Pozrite si naše podmienky spracovania osobných údajov. Ak sa vám nechce zakaždým zadávať prezývku a email, využite možnosť bezplatnej registrácie.