Walk-in zástena PUR (PDT4)
Galéria (9) Zdroj: Sanswiss

Walk-in zásteny a vaňové zásteny od SanSwiss – štýlové a praktické trendy pre komfortné kúpeľne

Walk-in sprchové zásteny sú trendom v interiéri kúpeľne pre svoj štýlový vzhľad i komfort. Walk-in sprchové zásteny totiž nemajú sprchové dvere – tvoria ich iba jedna alebo niekoľko bočných stien a rámová konštrukcia. Majú tak úplne otvorený vstup. Vďaka čistému, elegantnému prevedenie pôsobia walk-in sprchové zásteny SanSwiss vzdušne a veľmi príjemne.

SanSwiss vyrába sprchové zásteny typu Walk-in v niekoľkých originálnych produktových radách: vo vysoko dizajnovej sérii CADURA, robustný PUR, komfortné TOP-LINE S, variabilný TOP-LINE, minimalistické EASY a hravé FUN. Tieto sprchové zásteny je možné inštalovať priamo na dlažbu alebo na vaničku – SanSwiss odporúča superploché vaničky z kvalitného liateho mramoru LIVADA a ILA.

Walk-in zástena CADURA BLACK LINE s dekórom skla Shade (CAW2). Vanička LIVADA.
Walk-in zástena CADURA BLACK LINE s dekórom skla Shade (CAW2). Vanička LIVADA. | Zdroj: Sanswiss

Nechajte sa uniesť walk-in zástenou SanSwiss CADURA v lesklo striebornom prevedení Aluchróm alebo exkluzívnych farebných kolekciách. Expresívne matne čierna BLACK LINE, nežná matne biela WHITE LINE alebo žiarivá lesklo zlatá GOLD LINE – je to na Vás! Okrem klasického číreho skla sú sprchové zásteny CADURA dostupné s dekórom skla Shade (biela sieťotlač na vonkajšej strane skla). Sprchové kúty CADURA sú vyrobené z 6 mm bezpečnostného skla s antiplakovou úpravou Aquaperle. Vďaka Aquaperle sa voda neusadzuje na skle, ale hladko steká dole.

Walk-in zástena CADURA GOLD LINE (CAW2). Vanička ILA.
Walk-in zástena CADURA GOLD LINE (CAW2). Vanička ILA. | Zdroj: Sanswiss

Sprchové zásteny SanSwiss CADURA Vám svojou výškou 2000 mm poskytnú maximum pohodlia pri sprchovaní. Pokiaľ má však Vaša kúpeľňa znížený strop alebo potrebujete kút umiestniť do atypického priestoru, SanSwiss ponúka tieto walk-in zásteny tiež v zvláštnych rozmeroch.

Walk-in zástena EASY (STR4P) s dekorom skla Brume.
Walk-in zástena EASY (STR4P) s dekorom skla Brume. | Zdroj: Sanswiss

Walk-in zástena CADURA je dostupná ako pevná stena s posuvným dielom so ,,Soft open/close“ systémom alebo ako pevná stena s otočnou bočnou stenou, ktorá čiastočne zamedzí striekaniu vody.

Walk-in zástena TOP-LINE S s krátkou otočnou stenou v 180° (TOPF2+BTK32). Prevedenie Aluchróm.
Walk-in zástena TOP-LINE S s krátkou otočnou stenou v 180° (TOPF2+BTK32). Prevedenie Aluchróm. | Zdroj: Sanswiss

Vaňové zásteny – šikovné riešenie pre sprchovanie vo vani

A čo keď preferujete kúpeľ, ale zároveň potrebujete mať zaistený kvalitný priestor pre sprchovanie? Riešením sú vaňové zásteny od SanSwiss. Vďaka nim je možné sprchovanie vo vani. To znamená oveľa väčší komfort a minimálnu námahu s upratovaním po sprchovaní. V ponuke SanSwiss nájdete vysoko kvalitné, dizajnové vaňové zásteny, ktoré navyše skrášlia priestor Vašej kúpeľne.

Vaňová zástena EASY (STR4PB6).
Vaňová zástena EASY (STR4PB6). | Zdroj: Sanswiss

Vaňové zásteny SanSwiss vyrába v typovej rade Solino, EASY, SWING-LINE a TOP-LINE. Jednodielne, dvojdielne alebo trojdielne vaňové zásteny, rámové alebo bezrámové vaňové zásteny – možností je prekvapivo veľa. Aj v tomto sortimente SanSwiss ponúka atypické riešenia – možné objednať vaňové zásteny s výrezmi i skosením. Vaňové zásteny SanSwiss sú k dispozícii v širokej ponuke skiel aj profilov, vrátane atraktívne farebné kolekcie BLACK LINE (matná čierna). Všetky vaňové zásteny SanSwiss sú vyrobené z bezpečnostného 6mm skla opatreného antiplakovú úpravou Aquaperle.

Vaňová zástena SOLINO (SOEB1).
Vaňová zástena SOLINO (SOEB1). | Zdroj: Sanswiss

Pre viac inšpirácie do Vašej kúpeľne a informácie zo sortimentu sprchových zásten a vaničiek navštívte www.sanswiss.sk alebo sledujte SanSwiss na Instagrame.

Galéria

Walk-in zástena EASY (STR4P) s dekorom skla Brume.
Walk-in zástena EASY (STR4P) s dekorom skla Brume.
Walk-in zástena TOP-LINE S s krátkou otočnou stenou v 180° (TOPF2+BTK32). Prevedenie Aluchróm.
Vaňová zástena SOLINO (SOEB1).
Walk-in zástena PUR (PDT4)
Walk-in zástena CADURA GOLD LINE (CAW2). Vanička ILA.
Vaňová zástena EASY (STR4PB6).
Walk-in zástena CADURA BLACK LINE s dekórom skla Shade (CAW2). Vanička LIVADA.

Zdroj: PR článok SanSwiss s.r.o.

Emailová adresa nebude zverejnená, poskytnutá iným osobám a nebudeme na ňu nič posielať. Je však nutná na prevádzku diskusií. Pozrite si naše podmienky spracovania osobných údajov.

Ak sa vám nechce zakaždým zadávať meno a email, využite možnosť prihlásiť sa.