nalakovalo sa viac ako 12 milionov msup2 sup sportovych podlah
Galéria (6)

Nalakovalo sa viac ako 12 miliónov m<sup>2</sup> športových podláh

Bona Sportive System – aby športové výkony boli čo najlepšie

Športová podlaha každej telocvične je denne vystavená extrémnej záťaži. Telocvičňa je tak vystavené celodennej záťaži školákov, ktorí sa potia pri svojich výkonov, alebo na nej ráno trénujú bedmintonisti, po obede gymnasti a večer ich vystriedajú účastníci tanečných kurzov. To je bežný denný režim v živote drevenej športovej podlahy. Na jej povrchu sa denne usadzuje špina, pot a telesný tuk, a to aj napriek tomu, že sa každý deň čistí. Tak sa postupne znižuje jej funkčnosť a podlaha sa stáva šmykľavou.

Galéria

Inštalácia alebo renovácia drevenej podlahy môže byť veľmi nákladná. No od podlahy sa očakáva dlhá životnosť. A čím dlhšia životnosť, tým múdrejšia bola investícia. Blížia sa prázdniny. Teraz je ten správny čas na renováciu telocvične v škole alebo u seba doma.

Ak sa chystáte ušetriť škole rozpočet, môžete si podlahu zrenovovať sami. Návod krok za krokom nájdete na stránkach www.renovujeme-parkety.com, kde nájdete aj užitočné rady, tipy a návody vrátane tých najlepších produktov určených na drevené podlahy na športové výkony. A zvyšok je už len na vašej šikovnosti.
Už pokrývame viac ako 12 miliónov m2 športových podláh po celom svete. Bona Sportive je kompletný systém produktov a služieb na inštaláciu, údržbu a renováciu drevených športových podláh v telocvičniach a športových halách. Zabezpečte si čo najdlhšiu životnosť všetkých športových podláh!

Po inštalácii podlahy a aplikácii povrchovej úpravy alebo jej renovácii pomocou kompletného systému bude podlaha poskytovať vynikajúcu funkčnosť mnoho rokov.

BONA CR, spol. s r.o.
Sokolovská 100/94
186 00  Praha 8 – Karlín
tel. SR: +421 265 457 161
tel. ČR: +420 236 080 211
www.bona.com

Emailová adresa nebude zverejnená, poskytnutá iným osobám a nebudeme na ňu nič posielať. Je však nutná na prevádzku diskusií. Pozrite si naše podmienky spracovania osobných údajov.

Ak sa vám nechce zakaždým zadávať meno a email, využite možnosť prihlásiť sa.

Kde sa diskutuje