Geberit myslí na budúcnosť

image 18424 25 v1

Skôr či neskôr bude každý z nás potrebovať trochu viac pohodlia na WC. Možno sa rozhodnete pre sprchovaciu toaletu alebo odsávanie zápachu. A každý si s úľavou vydýchne, keď zistí, že všetko, čo je potrebné pre zapojenie nového zariadenia do elektrickej siete, už je pripravené a nie je nutné sa púšťať do žiadnej prestavby.

Aj keď v dobe stavby neplánujete inštaláciu sprchovacej toalety alebo odsávania zápachu, je rozumné nainštalovať montážny prvok Geberit Duofix pre závesné WC s predprípravou na jednotkou odsávania zápachu DuoFresh. Tento montážny prvok je doslova všestranný. A najlepšie na tom je, že prívody vody a elektriny sú skryté.

1. Informačný štítok na ochrannej doske s údajmi na zapojenie do elektrickej siete a pripojenie vody 2. Rúrková chránička na prívod vody (napr. pre sprchovacie WC Geberit AquaClean) 3. Otvor na rúrkovú chráničku pre prívod elektriny

1. Informačný štítok na ochrannej doske s údajmi na zapojenie do elektrickej siete a pripojenie vody
2. Rúrková chránička na prívod vody (napr. pre sprchovacie WC Geberit AquaClean)
3. Otvor na rúrkovú chráničku pre prívod elektriny

Keď sa o niekoľko rokov neskôr rozhodnete nainštalovať odsávanie zápachu alebo sprchovaciu toaletu, asi si už nebudete pamätať, aký montážny prvok je v stene zabudovaný. Preto je na splachovacej nádržke v servisnom otvore umiestnený informačný štítok, na ktorom je vyznačená presná poloha rúrkovej chráničky pre prívod vody a elektriny. Takto bez problémov nájdete prípojky, ktoré sú schované za stenou.

www.geberit.sk


PR článok

TEXT: Geberit Slovensko s.r.o.

Komentáre

  1. Renovujeme says:

    Môžeme len potvrdiť, sme firma, ktorá sa zaoberá rekonštrukciami bytov a veľa našich klientov si vyberá Geberit a sú spokojný.

Pridaj komentár

Emailová adresa nebude zverejnená, poskytnutá iným osobám ani na ňu nebudeme nič posielať. Je však nutná na prevádzku diskusií. Pozrite si naše podmienky spracovania osobných údajov. Ak sa vám nechce zakaždým zadávať prezývku a email, využite možnosť bezplatnej registrácie.