Podcast Záhrada

Vypočujte si úplne nový podcast – Záhrada!

Vydavateľstvo Jaga začína v týchto dňoch s tvorbou podcastov – Záhrada a môjdom. Aj v tejto forme sa tak dozviete viac nielen o bývaní a stavbe domu, ale aj o tom, čo vás v najbližších dňoch čaká v záhrade.

Šéfredaktorka časopisu Urob si sám – Záhrada , Monika Felixová Králová v rozhovore upresní dôležité agrotechnické termíny na daný mesiac a priblíži aj rôzne zaujímavosti zo sveta záhrady. Podcast bude vychádzať vždy začiatkom mesiaca a budeme vás o ňom informovať aj na našom webe.

Čo sa dozviete v prvej epizóde podcastu Záhrada?

Prvá epizóda podcastu Záhrada sa venuje prácam, ktoré vás čakajú v najbližších dňoch v zeleninovej záhrade. Pre mesiac máj sú typické výsevy a výsadby teplomilnej zeleniny. Viete, prečo sa zvyknú papriky, uhorky, paradajky či tekvice do záhrad vysádzať po 15. máji? A je naozaj nutné tento termín dodržať alebo je to už dnes celé inak? A viete, že kým ich vysadíte, je veľmi dobré ich otužovať? Ako? Ponúkneme aj rady a tipy, ako ochrániť už vysadenú teplomilnú zeleninu pred prízemnými mrazmi.

Prajeme vám príjemné počúvanie.

Emailová adresa nebude zverejnená, poskytnutá iným osobám a nebudeme na ňu nič posielať. Je však nutná na prevádzku diskusií. Pozrite si naše podmienky spracovania osobných údajov.

Ak sa vám nechce zakaždým zadávať meno a email, využite možnosť prihlásiť sa.