Hrubá stavba do dvoch mesiacov

Hrubá stavba do dvoch mesiacov

Systém VARIANT-HAUS® umožňuje postaviť plnohodnotný rodinný dom s vynikajúcimi tepelnoizolačnými vlastnosťami v rekordne krátkom čase. Na hrubej stavbe ušetríte bez toho, aby sa to prejavilo na kvalite domu.

Majiteľa rodinného domu v Kráľovej Lehote najskôr oslovila rýchlosť stavby so systémom VARIANT-HAUS®. Teraz sa teší aj nízkym nákladom na vykurovanie.

VARIANT-HAUS® prináša okrem vynikajúcich tepelnoizolačných parametrov a rýchlej výstavby aj ďalšie výhody, akými sú dlhá životnosť, nulová nadbytočná vlhkosť hrubej stavby, odolnosť proti poveternostným podmienkam, ale aj znamenité zvukovoizolačné parametre.

O systéme VARIANT-HAUS®

Systém pozostáva z nenosného strateného debnenia z dutých tvárnic zo sivého polystyrénu Neopor® s hrúbkou 35 cm, ktoré sa na seba jednoducho skladajú, pričom vytvárajú nepriepustnú obvodovú stenu.

Vnútro polystyrénových tvárnic sa následne vyplní liatym betónom. Po vyzretí betónu sú nosné všetky obvodové, ale aj vnútorné steny. Projektant pri návrhu krovu preto nie je obmedzený estetikou či ekonomikou stavby. Súčasťou stavebného systému sú aj dielce na realizáciu vnútorných priečok, vencové dielce a preklady. Všetky druhy tvárnic vyrába v Podolínci osvedčená spoločnosť POLYFORM, s. r. o.

Tri základné druhy tvárnic systému VARIANT-HAUS®: tvárnica pre vnútorné priečky (25 cm), tvárnica pre obvodové steny (35) a tvárnica pre pasívne domy (45).

Jednoduchá výstavba

Okrem rýchlosti výstavby, ktorá významne šetrí financie, je výhodou jednoduchá manipulácia s ľahkými polystyrénovými tvárnicami. Tvárnice možno jednoducho opracovať na požadovaný tvar pomocou tavného noža. Vodoinštalácie a rozvody elektriny tak možno vyhotoviť v priebehu jediného dňa v bezprašnom a nehlučnom prostredí.

www.polyform.sk 

Emailová adresa nebude zverejnená, poskytnutá iným osobám a nebudeme na ňu nič posielať. Je však nutná na prevádzku diskusií. Pozrite si naše podmienky spracovania osobných údajov.

Ak sa vám nechce zakaždým zadávať meno a email, využite možnosť prihlásiť sa.