Teleskopické garážové brány OVERLAP

19.09.2014
19.09.2014
Teleskopické garážové brány OVERLAP

Sekciové garážové brány sa v posledných rokoch stali najobľúbenejšou voľbou a štandardom pri riešení vstupov do garáží rodinných domov. Firma Jolly Joker na slovenský trh prináša celkom nový typ garážových brán, ktorý ponúka jedinečné technické riešenie, nadčasový dizajn a nové možnosti využitia interiéru garáže. Reč je o teleskopických garážových bránach Overlap.

PATENTOVANÉ RIEŠENIE

Pred tromi rokmi prišla firma na trh s novinkou – teleskopickými garážovými bránami Overlap, na ktoré má celosvetový patent. Tieto brány ponúkajú úplne nový pohľad na riešenie priestoru garážových vstupov.

Teleskopická brána Overlap je zložená len z dvoch pohyblivých sekcií, ktoré sa zasúvajú jedna pod druhú. Každá sekcia najprv vykoná vertikálny pohyb a až následne sa uloží do horizontálnej polohy pod strop. Tento mechanizmus je navrhnutý tak, aby samotný pohyb jednotlivých sekcií zasahoval len minimálne do priestoru garáže a umožnil tesné parkovanie áut pred alebo vo vnútri garáže. 

VYHOTOVENIE A DIZAJN

Teleskopické brány Overlap sú dostupné v dvoch vyhotovaniach, a to ako drevené aj ako oceľové.
Môžete si vybrať exkluzívny drevený variant z piatich druhov ušľachtilého dreva –z afrického dreva oukumé, zo severskej jedle, z duba, smrekovca alebo tíku. Každá brána je vyrobená ručne, na výber je 12 dizajnových modelov. Drevo môže byť namorené na širokú škálu odtieňov alebo leštené a farbené vo viacerých štandardných farbách.    

Druhým typom sú brány z dvojplášťových oceľových panelov. Na výber je šesť typov panelov, tri povrchové úpravy a široká paleta štandardných farieb.  

BEZPEČNOSŤ

Teleskopické brány Overlap ponúkajú okrem jedinečného dizajnu aj vysokú mieru bezpečnosti. Vďaka patentovanému pohonu je možné nastaviť individuálny prítlak pri každej z viac ako 2 000 polôh brány a nastaviť tak vysokú citlivosť práve v polohách, keď dochádza k spojeniu sekcií a dovieraniu brány. 

Špeciálne kliny a hákový mechanizmus zase vylučujú možnosť vypáčenia alebo nadvihnutia brány, pričom tieto dva mechanizmy sú nezávislé od napájania a sú plne funkčné aj v prípade výpadku prúdu.

Teleskopické brány Overlap sú určené najmä tým, ktorí vedia oceniť výnimočné riešenia a nadčasový dizajn v spojení s novými technológiami

www.jolly-joker.sk    www.came.sk

Prečítajte si
Reklama