image 20364 25 v1
Galéria (5)

Vyhrajte zmluvu o stavebnom sporení s WÜSTENROT stavebná sporiteľna

Vyhrajte zmluvu o stavebnom sporení bez poplatku za uzavretie alebo žolíka vo forme zľavy na vybrané produkty v hodnote 30 €

Galéria

Wustenrot súťaž - TV_Samsung_UE40H6200AWXXH
Wustenrot súťaž
Wustenrot súťaž - EkoByvanie_2014_06
Wustenrot súťaž - Financie_USS1412-2

Výherca súťaže si môže vybrať z viacerých ponúk spoločnosti Wüstenrot. Získať môže zmluvu o stavebnom sporení s cieľovou sumou 5 000 € bez poplatku za uzavretie alebo žolíka v hodnote 30 €. Žolíka je možné uplatniť ako zľavu z poplatku za poskytnutie medziúveru alebo ako zľavu z poistného pri uzavretí niektorého z týchto piatich produktov: Poistenie nehnuteľnosti, domácnosti a zodpovednosti za škodu/Trojročné autopoistenie KASKO/Životné poistenie pre zdravie a dôchodok/Euro poistenie/Rizikové poistenie.

Ďalší vyžrebovaný výherca získa ročné predplatné časopisu ekoBývanie. 

Pre súťažiacich, ktorí sa zapoja do súťaže v tomto čísle, sme pripravili ďalšiu zaujímavú cenu – panvicu Functional Form 28 cm v hodnote 40 €. Navyše budú zaradení do koncoročného žrebovania o televízor SAMSUNG s uhlopriečkou 102 cm.

Stačí, ak správne odpoviete na súťažnú otázku mesiaca, a budete zaradení do žrebovania:

Kde môže získať klient Wüstenrotu určité zvýhodnenie?

A) v stavebnej sporiteľni

B) v poisťovni

C) v stavebnej sporiteľni aj v poisťovni

Výhercami štvrtého kola súťaže sú pán Mgr. Ján Karovič z Pavloviec nad Uhom, ktorý podľa vlastného výberu vyhráva zmluvu o stavebnom sporení od Wüstenrot stavebnej sporiteľne alebo žolíka v hodnote 30 €, pán Jaroslav Belanec, ktorý získava ročné predplatné časopisu Tvorivé Bývanie, a pán Pavol Lavrenčík z Horných Rakoviec, ktorý vyhráva záhradné nožnice PowerStep TM v hodnote 32 €. Srdečne gratulujeme.

Správna odpoveď z predchádzajúceho kola súťaže bola A) od Wüstenrotu môžete získať úver len za 1,99 % p. a. na päť rokov a poistenie bývania výhodnejšie o 25 %.

Správne odpovede posielajte do 5. 12. 2014 mailom na adresu: sutaz@jaga.sk , alebo poštou na adresu: Urob si sám, Lamačská cesta 45, 841 03 Bratislava 42. Heslo: Wüstenrot.

Podmienky a výsledky súťaže nájdete na www.mojdom.sk, finančná hodnota výhier zodpovedá bežným predajným cenám vrátane DPH.

Emailová adresa nebude zverejnená, poskytnutá iným osobám a nebudeme na ňu nič posielať. Je však nutná na prevádzku diskusií. Pozrite si naše podmienky spracovania osobných údajov.

Ak sa vám nechce zakaždým zadávať meno a email, využite možnosť prihlásiť sa.