Vyhrajte zmluvu o stavebnom sporení s WÜSTENROT stavebná sporiteľna

image 20364 25 v1

Vyhrajte zmluvu o stavebnom sporení bez poplatku za uzavretie alebo žolíka vo forme zľavy na vybrané produkty v hodnote 30 €

Výherca súťaže si môže vybrať z viacerých ponúk spoločnosti Wüstenrot. Získať môže zmluvu o stavebnom sporení s cieľovou sumou 5 000 € bez poplatku za uzavretie alebo žolíka v hodnote 30 €. Žolíka je možné uplatniť ako zľavu z poplatku za poskytnutie medziúveru alebo ako zľavu z poistného pri uzavretí niektorého z týchto piatich produktov: Poistenie nehnuteľnosti, domácnosti a zodpovednosti za škodu/Trojročné autopoistenie KASKO/Životné poistenie pre zdravie a dôchodok/Euro poistenie/Rizikové poistenie.

Ďalší vyžrebovaný výherca získa ročné predplatné časopisu ekoBývanie. 

Pre súťažiacich, ktorí sa zapoja do súťaže v tomto čísle, sme pripravili ďalšiu zaujímavú cenu – panvicu Functional Form 28 cm v hodnote 40 €. Navyše budú zaradení do koncoročného žrebovania o televízor SAMSUNG s uhlopriečkou 102 cm.

Stačí, ak správne odpoviete na súťažnú otázku mesiaca, a budete zaradení do žrebovania:

Kde môže získať klient Wüstenrotu určité zvýhodnenie?

A) v stavebnej sporiteľni

B) v poisťovni

C) v stavebnej sporiteľni aj v poisťovni

Výhercami štvrtého kola súťaže sú pán Mgr. Ján Karovič z Pavloviec nad Uhom, ktorý podľa vlastného výberu vyhráva zmluvu o stavebnom sporení od Wüstenrot stavebnej sporiteľne alebo žolíka v hodnote 30 €, pán Jaroslav Belanec, ktorý získava ročné predplatné časopisu Tvorivé Bývanie, a pán Pavol Lavrenčík z Horných Rakoviec, ktorý vyhráva záhradné nožnice PowerStep TM v hodnote 32 €. Srdečne gratulujeme.

Správna odpoveď z predchádzajúceho kola súťaže bola A) od Wüstenrotu môžete získať úver len za 1,99 % p. a. na päť rokov a poistenie bývania výhodnejšie o 25 %.

Správne odpovede posielajte do 5. 12. 2014 mailom na adresu: sutaz@jaga.sk , alebo poštou na adresu: Urob si sám, Lamačská cesta 45, 841 03 Bratislava 42. Heslo: Wüstenrot.

Podmienky a výsledky súťaže nájdete na www.mojdom.sk, finančná hodnota výhier zodpovedá bežným predajným cenám vrátane DPH.

Komentáre

Pridaj komentár

Emailová adresa nebude zverejnená, poskytnutá iným osobám ani na ňu nebudeme nič posielať. Je však nutná na prevádzku diskusií. Pozrite si naše podmienky spracovania osobných údajov. Ak sa vám nechce zakaždým zadávať prezývku a email, využite možnosť bezplatnej registrácie.