AKU vysávač Acuvac
Zdroj: Orava

Súťaž o bezkáblový ručný vysávač Orava Acuvac v hodnote 30 eur!

Poznáte to – hoci cez víkend povysávate celý byt a nezabudnete ani na interiér auta, počas týždňa to už zas vyzerá ako pred upratovaním. Smietky a omrvinky padajú akoby samy od seba, prach sadá na poličky a klávesnicu počítača nepretržite. Kam sa len pozriete, vidíte drobné nedokonalosti, ktoré kazia celkový dojem z útulnosti vášho domova aj z pohodovej jazdy vaším štvorkolesovým tátošom.

Nie vždy je však potrebné vyťahovať z komory veľký vysávač so zapojením do elektrickej zásuvky. Pri priebežnom upratovaní počas týždňa oceníte malý, svižný, avšak výkonný vysávač, ktorým rýchlo vysajete omrvinky po raňajkách, srsť vášho domáceho miláčika na sedacej súprave aj prach na klávesnici počítača. Aj interiér auta bude vďaka jeho pomoci ako zo škatuľky.

Zapojte sa aj vy do našej súťaže o prenosný akumulátorový vysávač Orava Acuvac v hodnote 30 eur. Súťaž trvá do 14. 4. 2024vylosujeme až dvoch šťastných výhercov tohto šikovného pomocníka na upratovanie v byte, dome aj v aute.

Súťažná otázka

(odpoveď nájdete v texte nižšie)

Ľutujeme, súťaž sa už skončila.

Svižne zatočí s nečistotami doma aj v aute

Vtedy oceníte malý, šikovný, ľahučký mini vysávač s nabíjateľným akumulátorom Orava Acuvac, ktorý vám rýchlo pomôže dostať domácnosť aj auto do tip-top stavu bez toho, že by ste museli prácne vyťahovať veľký domáci vysávač. Orava Acuvac je bezšnúrový, funguje na dve vstavané nabíjateľné Li-ion batérie, váži len 900 g a má menovitý výkon 85 W. Po dvoch hodinách nabíjania vám za 15 minút expresne vysaje drobné nečistoty do 100 ml zásobníka na nečistoty, ktorý stačí len vysypať. Keďže vysávač nabíjate cez USB-C konektor, v domácnosti vám nestraší žiadna ďalšia nabíjačka, jednoducho ho nabijete cez nabíjačku svojho telefónu, z počítača alebo v aute z USB konektora. Orava Acuvac si hravo poradí aj vysatím prachu na klávesnici či z povrchov audio a video techniky – vďaka šikovnej kefe 2 v 1, ktorá je súčasťou balenia výrobku.

AKU vysávač Acuvac
Zdroj: Orava
AKU vysávač Acuvac
Zdroj: Orava

www.orava.eu

Emailová adresa nebude zverejnená, poskytnutá iným osobám a nebudeme na ňu nič posielať. Je však nutná na prevádzku diskusií. Pozrite si naše podmienky spracovania osobných údajov.

Ak sa vám nechce zakaždým zadávať meno a email, využite možnosť prihlásiť sa.

Kde sa diskutuje