Čistenie skiel auta so zubnou pastou
Zdroj: YouTube

Čo sa stane, keď utriete okná na aute zubnou pastou? Výsledkom budete naozaj prekvapení!

Ak by ste videli niekoho na parkovisku natierať okná na aute alebo sklá svetiel zubnou pastou, asi by ste si pomysleli, že nie je úplne v poriadku. Avšak, ako sme sa už viackrát presvedčili, aj v tomto prípade zubná pasta nie je vhodná len na čistenie zubov. Čo dokáže urobiť s vaším autom? Keď si pozriete toto video, budete ju kupovať hneď dvojmo – pre rodinu, i pre auto.

Zubná pasta vytvorí na oknách auta ochranný film, ktorý zabráni častému problému – zahmlievaniu okien. Bonus navyše? Je podstatne lacnejšia ako bežné prípravky proti zahmlievaniu vnútorných plôch skiel či zrkadiel.

Pasty, ktoré obsahujú abrazívne čiastočky sú tiež vhodné na vyleštenie svetiel, zároveň odstraňujú jemné škrabance. Vyskúšate?

Text: Sabína Zavarská
Zdroj: youtube.com

  1. Andrea says:

    Hej, z rovnakeho dovodu sme zubnu pastu pouzivali na potapacske okuliare. Pripadne glycerinove mydielko. Starsi pamataju, ze aj na plynove masky 🙂

Emailová adresa nebude zverejnená, poskytnutá iným osobám a nebudeme na ňu nič posielať. Je však nutná na prevádzku diskusií. Pozrite si naše podmienky spracovania osobných údajov.

Ak sa vám nechce zakaždým zadávať meno a email, využite možnosť prihlásiť sa.

Kde sa diskutuje