SÚTAŽ o 3x Bona Spray Mop a leporelo

image 35743 25 v1

V roku 2015 sme porazili 11 európskych konkurentov v testovaní najlepšieho produktu na čistenie drevených podláh. Bona Spray Mop je jednotkou na trhu v oblasti čistenia podláh. TEST: víťazná kombinácia: Bona Čistič na parkety + mikrovláknová modrá utierka Bona Cleaning Pad dokážu odstrániť bežnú špinu v domácnosti lepšie ako popredné európske značky konkurentov a tiež si dokáže poradiť s väčšími nečistotami ako s tými, ktoré zanechajú podrážky topánok. Viac na www.bona.com/cz.

Pošlite nám namaľovaný obrázok upratanej detskej izbičky od vášho dieťaťa a môžete vyhrať Bona Spray Mop na čistenie všetkých typov podláh a detskú knižku.

Ako sa volá detská knižka, ktorá je pribalená k Bona Spray Mopu?

a / U babky na gazdovstve

b / U dedka na gazdovstve

c / O mravčekovi z lesa

Podmienky súťaže:

Pošlite nám namaľovaný obrázok od vášho dieťaťa a spolu so správnou odpoveďou na súťažnú otázku pripojte meno, priezvisko, adresu, telefón, e-mail. Odpovede zasielajte do 19. 10. 2016 prostredníctvom e-mailu na adresu: sutaz@jaga.sk, predmet: Bona Spray Mop.

Výhercov aj podmienky súťaže nájdete na www.urobsisam.sk.

Staňte sa našimi fanúšikmi na Facebooku a získajte pravidelné informácie, ako sa správne starať o svoju podlahu.

www.bonaspraymop.sk 

Komentáre

Pridaj komentár

Emailová adresa nebude zverejnená, poskytnutá iným osobám ani na ňu nebudeme nič posielať. Je však nutná na prevádzku diskusií. Pozrite si naše podmienky spracovania osobných údajov. Ak sa vám nechce zakaždým zadávať prezývku a email, využite možnosť bezplatnej registrácie.